aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalpeedd.jpg

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz zareagowała na fragment najnowszego filmu Patryka Vegi Polityka".

42-letni reżyser umieścił w sieci fragment swojego najnowszego filmu, którego możemy spodziewać się jesienią w kinach i rozgrzał prawicową scenę polityczną. Wszystko za sprawą sceny, w której aktorka Iwona Bielska imituje posłankę Prawa i Sprawiedliwości Krystynę Pawłowicz.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Odpowiedź Patryka Vegi z pozdrowieniami dla Krystyny Pawłowicz 👋🏻 #patrykvega #polityka

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

- Kolejny reżyser po panach Sekielskich, tym razem Patryk VEGA od „mocnych” filmów obyczajowych, za pośrednictwem Onetu już STRASZY, że tuż przed wyborami we wrześniu pokaże film = SWOJĄ „prawdę o politykach”. Byśmy widzieli na kogo głosować, a na kogo nie. Film ma „ustawić” wynik wyborów. Panie reżyserze VEGA, tak pan na nas marudzi, ale jednak lansuje się pan na moim nazwisku.... Czyli PAWŁOWICZ lepsza marka niż sama VEGA... - zareagowała oburzona Krystyna Pawłowicz.

- Fajnie w sumie by było, gdyby jeden film otworzył oczy społeczeństwu i „ustawił” cokolwiek. Ale w tym kraju nie bój żaby... Tu suweren wie najlepiej - odpowiedziała Pawłowicz aktorka Tamara Arciuch.

Andrzej Gajcy (onet): Słaby ten fragment o Krystynie Pawłowicz, który pokazał Patryk Vega i raczej wskazuje na dość jednostronną narrację w nowym filmie „Polityka”. Szkoda, bo to, co dzieje się za kotarą w Sejmie to gotowy scenariusz na kilka sezonów polskiego House od Cards.

Michał Dworczyk (PiS): Nie wiem, jakie są kłopoty pana Vegi. Nie wiem, czy traktować to jako element kampanii promocyjnej. My się nie boimy - ani artystów, ani twórców, ani filmów, czy książek, które przygotowują.

Aleksandra Szwed (aktorka): Mistrzostwo świata. Pani Iwona Bielska absolutnie obłędna!

Janusz Schwertner (onet): Trzeba przyznać, że Patryk Vega całkiem zgrabnie zobrazował postać Pani Krystyny Pawłowicz.

W filmie wystąpią m.in.: Daniel Olbrychski - główna rola, Iwona Bielska (Krystyna Pawłowicz), Andrzej Grabowski, Ewa Kasprzyk, Janusz Chabior (Antoni Macierewicz), Maciej Stuhr, Antoni Królikowski.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalpleppepleplepepl.png

57021416_828444784195253_2183782749817255491_n.jpg

            Obejrzysz film Vegi - kciuk w górę!


+ 1328
- 26

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment