aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalspwdlpeeeeeeee.jpg

Dziennikarz Konrad Piasecki nie ma złudzeń, kto wygra najbliższe jesienne wybory parlamentarne. Według publicysty będą to politycy Prawa i Sprawiedliwości.

- Na Szefa Rady Sztabu Wyborczego PiS została powołana Beata Szydło. Szefem Sztabu Wyborczego PiS został Joachim Brudziński - zakomunikowała rzeczniczka PiS Aneta Czerwińska w kontekście wyborów do Sejmu.

Aneta Mościcka (dziennikarka): To jest bezczelność być wybranym przez najwięcej osób w kraju do Parlamentu Europejskiego, a potem się na nie wypiąć i zająć się kampanią do Sejmu, jak Beata Szydło.

Dominika Długosz (Polsat): Joachim Brudziński i Beata Szydło jako kampanijna machina rozjadą panów Brejzę i Szłapkę jeszcze przed prawdziwym początkiem kampanii. Tak wróżę.

DSC__400.jpg

Konrad Piasecki (TVN24): Cztery miesiące do wyborów parlamentarnych. Patrząc na dzisiejszy stan przygotowań obozu rządzącego i opozycji wygląda na to, że najważniejszym pytaniem będzie to, czy PiS będzie miał większość zwykłą, czy konstytucyjną.

Mec. Roman Giertych: Co za bzdura. Wynik jest otwarty. Niech Pan przesunie wyniki trzech ugrupowań, które weszły do Parlamentu Europejskiego na prawo o 1.5 proc., ale w prawo, a nie w lewo. Wychodzi wynik 44,40,7.5. Wystarczy przestać maszerować w lewo i odrobić można nawet 5 proc., czyli wygrać 43,5 do 40,5. Oczywiście, że PiS może wygrać, ale przesądzać na wiosnę wybory na jesieni to absurd.

Tadeusz Truskolaski (prezydent Białegostoku): Niech oni wygrywają, cztery miesiące, trzy miesiące, dwa miesiące, miesiąc, tydzień i dzień przed wyborami, ale niech przegrają w dzień wyborów - to wystarczy.

Tomasz Lis (Newsweek): Przed sekundą usłyszałem w TVN24, że PiS ma wygraną w wyborach niemal kieszeni. Powiedzieć coś takiego cztery miesiące przed wyborami, to o profesjonalizmie raczej nie świadczy. Muszą Państwo wiedzieć, że w najbliższych miesiącach gwałtownie przybędzie żurnalistów twierdzących, że opozycja jest beznadziejna, a PIS na pewno wygra, bo doskonale rozumie Polaków. Te słowa bardziej niż dowodem zdolności analitycznych, będą dowodem umiejętności adaptacyjnych.

konrad-piasecki_3.jpg

          Popierasz Piaseckiego - kciuk w górę!


+ 38
- 975

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment