aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalsepeeeee.jpg

Fundacja Otwarty Dialog wykorzystała obecność prezydenta Andrzeja Dudy w Waszyngtonie do przedstawienia amerykańskim politykom raportu dotyczącego łamania prawa przez obecnie rządzących w Polsce.

- Duda pstryka fotki, a ja w tym czasie na misji Otwartego Dialogu w Waszyngtonie informuję kongresmenów, senatorów, Departament Stanu i organizacje o stanie praworządności w Polsce, zwłaszcza atakach na społeczeństwo obywatelskie - napisał Marin Mycielski z Otwartego Dialogu na Twitterze.

Zachowanie polskiej fundacji nie spodobało się prawicowym komentatorom.

Redbat Klynstra (aktor): Represjonowany to ja byłem za Waszych rządów za to, że nie trzymałem języka za zębami. Teraz się obudziliście? A co skończyło się ciepełko dotacyjne?

Łukasz Kudlicki (pracownik MON): Wymienione przez Pana organizacje są tak wiarygodne, jak Komsomolska Prawda, której przekaz jest zresztą taki sam, jak Pański. Nie gratuluję!

Aleksandra Jakubowska: Polska specjalność - donszenie na własny kraj. Najobrzydliwsza forma walki politycznej. Donoszą organizacje, które bez żadnych przeszkód i „represji” działają w Polsce. I nawet nikt ich nie pyta o źródła finansowania...

- Targowica żyje i prosperuje - powiedział o Otwartym Dialogu publicysta Rafał Ziemkiewicz.

***

- Reżimowe trolle się plują. Czyżby prawda bolała? Co, myślicie, że inaczej się nie dowiedzą? Słyszeliście o internecie? Sprawa Elżbiety Podleśnej np. wylądowała w największych zachodnich dziennikach - odpowiedział na krytykę Mycielski.

12314587-bartosz-kramek-z-fundacji-otwarty-900-555.jpg

       Popierasz Otwarty Dialog - kciuk w górę!


+ 805
- 17

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment