aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalpwwwww.png

Poseł Antoni Macierewicz skrytykował wyrok sądu dla Tomasza Arabskiego ws. katastrofy smoleńskiej.

Były szef Kancelarii Premiera Tomasz Arabski został skazany przez Sąd Okręgowy w Warszawie na 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata w procesie dotyczącym katastrofy smoleńskiej.

- Nie znam szczegółów, ale biorąc pod uwagę materiał dowodowy, to uważam, że wyrok jest po prostu niesprawiedliwy i właściwie absurdalny, także będę apelował- skomentował Tomasz Arabski po ogłoszeniu wyroku.

Krzysztof Luft (były członek KRRiTV): Arabski uznany winnym, bo dopuścił do realizacji zapotrzebowania kancelarii prezydenta RP na lot do Smoleńska. Wyobrażacie sobie, co by się działo, gdyby nie dopuścił? Słyszycie ten wrzask, oskarżenia o zdradę i piekło, które by się rozpętało?

Przemysław Szubartowicz (publicysta): Czyli Arabski został skazany za to, że kancelaria Kaczyńskiego chciała lotu do Smoleńska, a on się na to zgodził? W Polsce nic mnie już nie zdziwi.

Ks. Kazimierz Sowa: Tomek Arabski i jego fantastyczna żona Dorota to nie tylko wspaniali ludzie i znakomita para, ale - razem ze swoimi dziećmi! - to także moi wypróbowani przyjaciele! Dziś Tomek został obarczony winą za polityczny obłęd Kancelarii Prezydenta Kaczyńskiego. Tomku, Doroto - jestem z Wami!

2450735-tomasz-arabski-657-323.jpg

Krystyna Pawłowicz (PiS): Mariusz Kamiński za wykrycie ogromnej korupcji w rządzie Donalda Tuska - 3 lata bezwzględnego więzienia. Tomasz Arabski winny niedopełnienia obowiązku w sprawie organizacji lotu do Smoleńska zakończonego śmiercią 96 osób w tym prezydenta RP - 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu...

- To jest żenujące. Za kradzież w supermarkecie są kary nieporównanie wyższe. (...) Wyrok w zawieszeniu?! To naprawdę żenujące.(...) Ale dobrze się stało, że Tomasz Arabski został skazany. Ci, którzy są odpowiedzialni za ten dramat, zaczęli być skazywani - mówił na antenie telewizji o. Tadeusz Rydzyka Antoni Macierewicz.

         Popierasz Macierewicza - kciuk w górę!


+ 12
- 798

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment