aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalsdpedeeee.png

Działaczka pro life Kaja Godek kolejny raz naraziła się osobom homoseksualnym po swojej wypowiedzi w mediach społecznościowych.

Kilka dni temu Godek została zablokowana przez administratorów portalu Twitter po tym, jak napisała, że homoseksualizm to zboczenie. Teraz została odblokowana i na nowo chwali się swoimi brakiem szacunku do mniejszości seksualnych, po którym kolejny raz może mieć problemy w serwisie internetowym.

- Co to za pytanie, co zrobisz jak Twoje dziecko zostanie gejem? A co zrobisz, jak zostanie alkoholikiem, narkomanem, przestępcą? Zło jest złem, także, jeśli jest udziałem osoby bliskiej. Przed złem trzeba dziecko chronić i nigdy nie mówić, że jest dobrem. Nikt nie potrafi odpowiedzieć, który gen/chromosom/jakakolwiek cząstka biologiczna odpowiada za bycie gejem. I bańka pęka - napisała Godek na Twitterze.

Monika Sadło „Kataryna” (dziennikarka): Nie „zostanie” a „będzie”. To nie jest wybór, w przeciwieństwie do tego, co wymieniła. Gdyby to był wybór, to homoseksualistów by nie było. Nikt by sobie nie wybierał życia w ciągłym poniżeniu, prześladowaniu a często i w niebezpieczeństwie. Gdyby człowiek miał wybór, wybierałby to co łatwiejsze, korzystniejsze i powszechnie akceptowalne.

Joanna Scheuring Wielgus: Zgłosiłam tego tweeta z prośbą o zablokowanie konta tej Pani. Zróbcie to samo. To mega proste. Nie można się godzić na szczucie i brak szacunku dla ludzi o odmiennej orientacji.

Michał Górnicki (dziennikarz, uniaeuropejska.org): Kaja Godek niemal codziennie obraża innych na Twitterze, a potem dziwi się, że jej konto "lewacy blokują". Niesłychany przypadek.

Wiktor Misztal (Zieloni): Gej jest zły. Ale dlaczego? Nie wiecie? Czego nie kumacie? Właśnie przez takie podejście, jakie prezentuje Kaja Godek, trzeba tworzyć hostele dla LGBT tak, jak robi to Warszawa.

Robert Biedroń (Wiosna): Co zrobisz, jak Twoje dziecko będzie gejem? A co zrobisz jak będzie blondynem, brunetem, rude? Miłość jest miłością, niezależnie kogo dotyczy. Przed nienawiścią trzeba dziecko chronić i nigdy nie mówić, że jest dobrem.

Webp.net-resizeimage-16-5.png

         Usunąć Godek na stałe z Twittera - kciuk w górę!


+ 526
- 24

Polub Polityczek.pl