aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaksokdwwsd.jpg

Premier Mateusz Morawiecki oraz prominentni politycy Prawa i Sprawiedliwości pojawili się na imprezie z okazji 9 urodzin propisowskiego portalu braci Karnowskich.

Wystąpienie Morawieckiego

Jestem bardzo wzruszony i bardzo dziękuję za tę piękną nagrodę (nagroda Biało-Czerwonych Róż). Czuję, że to nagroda dla wielu osób, z którymi pracowałem, żeby spełnić cząstkę marzeń, które mieliśmy kilka lat temu. (...) Gratuluję, że od 9 lat walczycie o prawdę i sprawiedliwość. Wiemy doskonale, że przez długie lata III Rzeczpospolitej scena medialna była zabetonowana. Właśnie Michał Karnowski i Jacek Karnowski przyczynili się do rozszczelnienia tego układu zamkniętego. Myślę, że niezależnie od tego, jak będzie za 9 czy 90 lat, będziemy potrzebować takich środowisk, jak środowisko portalu.

(...) Bez tej walki o prawdę zewsząd zguba. Bardzo wam dziękuję, czuję się zaszczycony i jeszcze raz podkreślam, że ta nagroda należy się dużemu gronu osób, które starały się walczyć o lepszą Polskę. Życzę państwu, żeby nie było za spokojnie, żeby nie było spokoju. Jak mówił Norwid „Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna". Jeszcze jest wiele białych plam i obszarów do odkrycia, wiele miejsc, w których walka o prawdę i silną Polskę musi się zaznaczyć. Tego chciałem Państwu życzyć. Życzę, żeby Polska była taka, o jakiej marzymy. Wielka i silna.

D8zDeWjXkAAVg2n.jpg

Tomasz Lis (Newsweek): Pan Morawiecki wychwala panów Karnowskich za dziewięcioletnią walkę o prawdę. I wszystko się zgadza, poza odmianą. Nie „o prawdę”, ale z „prawdą”.

karnowscy.jpg
         Popierasz Karnowskich - kciuk w górę!

+ 4
- 406

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment