aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalspedeeee.jpg

Posłanka Małgorzata Gosiewska (PiS) była gościem programu Doroty Kani w Polskim Radiu. Polityczka, która ma zostać w najbliższych dniach wicemarszałkiną Sejmu (w zastępstwie za Beatę Mazurek, która otrzymała mandat europosłanki) mówiła m.in. o sprawie Marka Falenty.

Gosiewska w Polskim Radiu

Marek Falenta miał czas, kiedy mógł powiedzieć, kto zlecał mu, czy kto tak naprawdę stoi za tymi nagraniami. Była sprawa sądowa i mógł wtedy udzielić pełnej informacji. Gdyby współpracował z prokuraturą i podzielił się swoją wiedzą to i wyrok byłby innny - z jakichś powodów tego nie zrobił. Jest w trudnej sytuacji więc trudno traktować jego słowa jako wiarygodne. My nie mamy nic do ukrycia. Sam fakt, że policja sprawnie działa, że został znaleziony, że został przywieziony pokazuje, że niczego się nie obawiamy. Niech się obawiają politycy PO, bo chyba tutaj mogą sięgać jego informacje.

Ludzie czują, że ich życie jest bezpieczne i to jest to, co podkreślają na spotkaniach, że nie boją się już o utratę pracy. Starzy ludzie mówią, że już nie boją się, że ich dzieci zostawią i wyjadą szukać pracy poza granicami kraju, wręcz przeciwnie, młodzi Polacy, którzy wcześniej wyjechali, zaczynają wracać. Polska staje się atrakcyjnym krajem, atrakcyjnym również dla obywateli Unii Europejskiej, którzy coraz częściej się słyszy, że myślą o przyjeździe do Polski, bo tu jest bezpiecznie, bo tu się dobrze dzieje.

f9392838-3239-4bbf-9502-7c1d6ddec94d.jpg
         Popierasz Gosiewską - kciuk w górę!

+ 13
- 1389

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment