aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaslpeeedeeee.jpg

Daniel Józef Kuczaj, czyli słynny motywator "Qczaj" zabrał głos na temat Zofii Klepackiej i jej wypowiedzi o środowisku LGBT.

- Dla mnie sport, bycie mistrzem, to wspieranie ludzi, wspieranie słabszych. (...) Dla mnie Zofia Klepacka nie jest mistrzynią. Ktoś, kto namawia do nienawiści - nie jest godny, by nosić tytuł mistrza. Podpisałem się pod petycją Kingi Rusin, aby Zofii Klepackiej odebrać tytuł mistrzynii - mówi Qczaj w rozmowie z videoportalem

Na początku czerwca Klepacka została uhonorowana przez Mirosława Widlickiego (szef okręgu Warszawa-Wschód Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej) tytułem honorowego członka Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej.

Sportsmenka nie nacieszyła się tym tytułem długo, bo kilkadziesiąt godzin później oświadczenie w tej sprawie wydały władze Światowego Związku ŻAK.

- Niniejszym pismem informuję również zainteresowaną, że bezprawne decyzje podjęte przez osoby do tego nieuprawnione, nie wywołały skutków prawnych bowiem nie została Pani Członkiem Honorowym naszego Związku.

27072381_1354774874629072_5514344282380956743_n.jpg

           Popierasz Kuczaja - kciuk w górę!


+ 1650
- 105

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment