aaakoeee.jpg

Minister Jarosław Gowin pojawił się na Stadionie Narodowym na meczu piłkarskim Polski z Izraelem w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Kamery uchwyciły szefa Nauki i Szkolnictwa wyższego w czasie pozowania z szalkiem...

Polscy Piłkarze gładko pokonali reprezentację Izraela 4:0 (bramki zdobyli Robert Lewandowski, Krzysztof Piątek. Damian Kędzior i Kamil Grosicki).

- Liczę na 3 punkty i dobry styl - wypowiadał się przed spotkaniem Jarosław Gowin. „Są 3 punkty, jest styl!” - napisał minister zaraz po końcowym gwizdku w mediach społecznościowych. A dzisiaj w programie Beaty Lubeckiej w Radiu Zet dodał: - Biało-czerwoni wypadli wczoraj bardzo dobrze. Po raz pierwszy widać było koncepcję. Widać było, że na boisku jest drużyna, a nie zlepek piłkarzy. Imponujący wynik, dobra gra. (Lubecka zwróciła uwagę, że był pokazywany w telewizji) Pewnie ze względu na to, że siedziałem w towarzystwie innych znanych osób. Dużo popularniejszych niż ja.

D8umQVbXoAQ-F9q_1.jpg

Mec. Roman Giertych: Biedny zakładnik Gowin tak boi się Jarosława Kaczyńskiego, że tylko w ten symboliczny sposób chce ludziom powiedzieć, że Polska jest do góry nogami. To wołanie człowieka, który jest zastraszony, ale znalazł sposób, aby dać znak. Brawo!

*** 

Gowin dzisiaj w Radiu Zet

(Potencjalna koalicja PiS-PSL) To dzielenie skóry na niedźwiedziu. To, że wygraliśmy wybory europejskie, nie musi się przełożyć na wybory jesienne. Zapewne udział w nich weźmie ok. 2 mln osób więcej. Gdybyśmy wygrali (wybory parlamentarne), a potrzebowali koalicjanta, koalicjantem pierwszego wyboru byłby dla mnie ruch Kukiz'15. Nie wykluczam wariantu, że kandydaci ruchu znaleźliby się od początku na listach Zjednoczonej Prawicy. Z perspektywy Władysława Kosiniaka-Kamysza nie wykluczałbym możliwości współpracy powyborczej. Wydaje mi się, że powrót PSL do współpracy ze środowiskami tak odległymi ideowo, to może być dla polityków takich jak Władysław Kosiniak Kamysz i Waldemar Pawlak, Marek Sawicki rzeczą samobójczą. Raczej powrotu do Koalicji Europejskiej nie będzie.

Marzyłbym o większości, która pozwoli nam na samodzielne rządzenie. Mówienie o większości konstytucyjnej to mrzonki. W naszym zasięgu jest większość 3/5 do odrzucania weta prezydenckiego. 

            Szanujesz Gowina - kciuk w górę!


+ 2
- 285

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment