aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalpeeeeeee.jpg

Joachim Brudziński przestał pełnić funkcję szefa MSWiA (został europosłem) i ma teraz dużo więcej czasu wolnego. Polityk Prawa i Sprawiedliwości postanowił dzisiaj zaczepić w mediach społecznościowych prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego i skrytykować Paradę Równości. 

- Czy politycy, komentatorzy, publicyści, którzy się dziś zachwycają lub relatywizują tę obrazoburczą i bluźnierczą parodię Eucharystii, z udziałem - w mojej opinii - pajaców i durniów z durszlakiem bądź w tęczowych ornatach, poproszą ich o spowiedź jak przyjdzie kres ich żywota? Jak nie daj Boże, zachoruje ich dziecko, Mama, Tato, żona, mąż, czy poproszą w szpitalu o wsparcie i modlitwę „ekumenicznego biskupa” albo „pajaca” z durszlakiem na głowie? Czy jak przyjdzie im odprowadzić na cmentarz kogoś bliskiego, czy poproszą o modlitwę tęczowych heppenerów

Panie Trzaskowski tego pan chce na ulicach Warszawy? To jest ta radosna i kolorowa zabawa, którą propagować będą pana latarnicy LGBT w warszawskich szkołach? - napisał europoseł Brudziński na Twitterze i udostępnił film umieszczony przez Dominika Tarczyńskiego (PiS).

Wojciech Karpieszuk (Gazeta Wyborcza): Zastosuję podobną retorykę, co Pan poseł: prezes PiS uważa, że "ręka podniesiona na Kościół to ręka podniesiona na Polskę". Tymczasem Kościół tuszował pedofilę. Czy to oznacza, że PiS chce Polski, w której tuszuje się pedofilię katolickich duchownych?
Piotr Szumlewicz (publicysta): Wiem, że to się Panu w głowie nie mieści, ale proszę sobie wyobrazić, że nie każdy chce katolickiego biskupa, gdy bliska osoba jest ciężko chora.
Eliza Michalik: Szacunek to droga dwukierunkowa. Jeśli biskupów oburza szydzenie z katolickich obrzędów, powinni dopilnować, by księża nie wypowiadali się pogardliwie i szyderczo o dzieciach z in vitro, gejach czy ateistach. Zasady obowiązują wszystkich tak samo.
z24235324IHUrodziny-Radia-Maryja_1.jpgaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakoskssss.png
      Popierasz Brudzińskiego - kciuk w górę!

+ 11
- 607

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment