aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaspledeeeeeee.jpg

W bazylice Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask w Niepokalanowie (woj. mazowieckie) odbyła się uroczystość zaprzysiężenia Wojowników Maryi. Mszy przewodniczył salezjanin ks. Dominik Chmielewski.

Według organizatorów w Niepokalanowie zjawiło się 2 tys. mężczyzn, którzy zostali przyjęci do grupy „Wojownicy Maryi Only4Men".

- Być Wojownikiem Maryi to znaczy walczyć pod sztandarem Niepokalanej z szatanem, grzechem i swoimi słabościami na wszystkich polach swojego życia. Ogromnie wzrasta nasza miłość do Kościoła, do sakramentów, do Eucharystii, spowiedzi i adorowania Pana Jezusa. Jesteśmy zakochani w Matce Bożej. To wielka pomoc dla mężczyzn, którzy w dzisiejszym świecie są zatruwani fałszywymi wzorami męskości. Naszym celem jest pomoc mężczyznom w przywracaniu ich tożsamości - mówi tygodnikowi „Niedziela” Piotr Hubert Kowalski, lider warszawskiego regionu Wojownicy Maryi.

Waldemar Kuczyński (publicysta): Za Kościołem z "tymi" zblatowanymi jest widmo zamętu, krwi i tragedii niewinnych. Ten Kościół jest zaprzeczeniem Chrześcijaństwa i moralnym zboczeniem.
Piotr Kupś (bloger, Ruch Wku*wionych): Cały ten kościół katolicki jest parodią chrześcijaństwa. Dzban na dzbanie, od twitterowych proroków ziejących nienawiścią po biznesmenów z Bentleyami albo hodowlą danieli, jak nie „dziecko lgnie i szuka” to faszyści na Jasnej Górze. To ja już wolę Szatana, jeśli to są siły Boga.
62069040_2401340173264897_5124649433060868096_o.jpg
  Popierasz Wojowników Maryi - kciuk w górę!

+ 73
- 2658

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment