aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapleeddeeeeee.jpg

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Jacek Saryusz Wolski (PiS) udostępnił w sieci zdjęcia zestawiające szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska z... dyktatorem III Rzeszy Adolfem Hitlerem.

Zbyt podobne, żeby spać spokojnie. Donald Tusk porównał PiS do Kremla. I to jest dla totalnych OK, lajkują. Kiedy twiterowicz zestawił jego gestykulację z gestykulacją Hitlera, to jest to horror. Kali, Kalemu..." - napisał europoseł Jacek Saryusz Wolski na Twitterze.

D8fDOQnW4AAdM-z.jpg

Janusz Schwertner (onet.pl): Poseł Jacek Saryusz Wolski porównuje swojego od niedawna konkurenta politycznego do Hitlera. I taki polityk będzie reprezentował Polskę w Parlamencie Europejskim. Tragedia.

- Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić pańskie postępowanie - powiedział do Wolskiego teolog dr Jarosław Makowski.

Estera Flieger (Gazeta Wyborcza): Eurodeputowany. Jak tu spać spokojnie, kiedy będzie reprezentował Polskę?

Tomasz Siemoniak (PO): Jedynka PiS w wyborach w Warszawie. Jaka partia, taki lider listy.

W ostatnich dniach Donald Tusk został porównany do Hitlera także przez senatora PiS Waldemara Zbonikowskiego, który w ten sposób skomentował wystąpienie byłego premiera na obchodach 4 czerwca w Gdańsku.

2a52c326a33f0f6962c6e8ea4fcc.jpeg

EPP_Summit_Brussels_May_2014_14283493195.jpg

            Popierasz Wolskiego - kciuk w górę!


+ 6
- 431

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment