aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaksowdeodedeeeeeee.jpg

Stowarzyszenie Obywatele RP zapowiedziało na sobotę pikietę w centrum Warszawy. Aktywiści mają listę żądań i oczekują jej realizacji od opozycji.

- Widzimy się jutro o godz. 8 pod Novotelem w Warszawie w związku z konwencją Platformy i Nowoczesnej. Żądamy od przedstawicieli partii demokratycznych: Obywatelskiego Senatu, Prawyborów, Konstytuanty - napisali Obywatele RP na Twitterze i dodali do słów zdjęcie Grzegorza Schetyny.

D8eYUEvWwAI9NCx_1.jpg

Internauci skrytykowali niezrozumiałe ich zdaniem zachowanie członków organizacji. 

Przemysław Szubartowicz (wiadomo.co): Przeszliście na stronę PiS? Szybko poszło.

Aleksandra Wasilewska (działaczka opozycyjna): Obywatele dopiero co byli przyjaciółmi, jeżeli PO zdecyduje się na umiarkowany konserwatyzm - do obywateli dołączą "przyjazne" czarne parasolki. A gdy jeszcze powie się, że nie wszyscy księża to pedofile i jesteśmy za kompromisem antyaborcyjnym - dołączy przyjaciółka Nowacka.

Bartosz Piotrowski (adwokat): Fajny odlot. Zdjęcia nie komentuję. Świadczy o was.

Radomir Szumełda (KOD): Kompletny odlot w kosmos. Coś Wam się w życiu mocno pokręciło.

- Szanowni zniesmaczeni komentatorzy! Popatrzcie na błękit na mapie. To skutek "realizmu politycznego" pana ze zdjęcia. 4 kolejne wybory - 5. raz mamy iść w tę samą ścianę?! Na pewno? Tak, to wciąż ci sami Obywatele RP, którzy mają odwagę w twarz mówić, co myślą i co jest ważne - odpowiedział na słowa krytyki lider stowarzyszenia Paweł Kasprzak.

D8eyUSbXkAABw6P.jpg

800px-Paweł_Kasprzak.jpg

             Popierasz Kasprzaka - kciuk w górę!


+ 39
- 260

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment