aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaksowwsssss.jpg

Dziennikarz TVP Krzysztof Ziemiec będzie pouczał mieszkańców Sanoka na temat „przekazywania prawdy”.

15 czerwca w Sanoku odbędzie się sympozjum naukowe pod hasłem „Poznacie prawdę, a prawda Was wyzwoli” organizowane przez Parafię Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sanoku oraz miejscowy urząd miasta, wśród zaproszonych gości pojawi się m.in. Krzysztof Ziemiec z TVP.

Dyskusje w Arenie Sanok poprzedzi msza prowadzona przez kontrowersyjnego duchownego abp Józefa Michalika (jako arcybiskup przemyski bronił oskarżonego o molestowanie dziewczynek proboszcza parafii w Tylawie. Mimo skazującego, prawomocnego wyroku - dwa lata więzienia z zawieszeniem na pięć za molestowanie sześciu dziewczynek -, pozwolił księdzu mieszkać na parafii w Tylawie, gdzie odprawiał msze i spowiadał).

abpMichalik.jpgaaaaedledeeee.jpg

Aleksander Twardowski (działacz opozycyjny): Panie Ziemiec kto płaci Pańskie wynagrodzenie za wystąpienie na tym sympozjum? Urząd miasta, starostwo, parafia czy pan za darmo? Nie mam czasu składać zapytania w trybie dostępu do informacji publicznej.

W 2018 r. Krzysztof Ziemiec spotkał się ze studentami wydziału dziennikarstwa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

- Nie ma dzisiaj niezależnego dziennikarstwa. Jako dziennikarz jestem uzależniony od wydawcy i prezesa, którzy mają jakąś linię. Podobnie jest w stacjach komercyjnych. Chciałbym, aby media publiczne były niezależne od rządzących - mówił do młodych wieloletni prezenter „Wiadomości".

file.ziemiec.png

             Szanujesz Ziemca - kciuk w górę!


+ 8
- 630

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment