aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalpsepdeeeee.jpg

Bertold Kittel (TVN) wygrał kolejną sprawę sądową z TVP. Telewizja publiczna musi przeprosić za swoje kłamstwa wypowiedziane na antenie o dziennikarzu.

Kittel wygrał w sądzie proces przeciwko redaktorowi naczelnemu TVP Info. Sąd Apelacyjny nakazał publikację dwóch sprostowań dotyczących nieprawdziwych informacji przekazanych w programach "Panorama Info" i "Serwis Info", odnoszących się do reportażu ""Układ radomski" autorstwa dziennikarza "Superwizjera". Orzeczenie jest prawomocne i natychmiast wykonalne - informuje redakcja portalu TVN24.

W tej samem sprawie reporter TVN wygrał już w sądzie z „Wiadomościami na początku bieżącego roku. Do tej pory jednak program kierowany przez Jarosława Olechowskiego nie dokonał wyroku sądu i nie przeprosił Bertolda Kittela.

Beata Biel (TVN): Ważne, by nie było człowiekowi wszystko jedno. TVP Info musi opublikować sprostowania nieprawdziwych informacji o Bertoldzie Kittelu.

Marek Tatała (FOR): Szambo płynie szerokim strumieniem. Smród ciągnąć się będzie latami za autorami i tymi, co dawali twarz TVP.

Grzgorz Furgo (PO): Miażdżący raport z monitoringu programów TVP przeprowadzony przez Obserwatorium Wyborcze. Przeanalizowano 105 audycji od 17 lutego 2019 r. Skala propagandy i kłamstwa przekroczyła wszelkie progi. TVP kłamie, manipuluje i przeinacza rzeczywistość – żyje w świecie fikcji.

z21761281IHDanuta-Holecka--prezenterka--Wiadomosci--TVP.jpg565px-20080930_jacek_kurski_1.jpg
      Szanujesz obecną TVP - kciuk w górę!

+ 5
- 882

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment