aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaskoedkodkeodkeodkoedkedkeoddd.jpg

Reporterzy „Czarno na Białym” (TVN24) dotarli do nowych informacji na temat księdza-pedofila z Tylawy.

Głośna sprawa księdza z Tylawy. Głośna i znana już od dawna, ale nasz reporter dotarł do informacji, które rzucają na nią nowe światło. Nie tylko prokuratura kierowana wtedy przez Stanisława Piotrowicza, ale też kuria kierowana przez arcybiskupa Józefa Michalika broniła księdza, który ostatecznie został jednak skazany za molestowanie dziewczynek - informuje redakcja Czarno Na Białym.

Agnieszka Dziemianowicz-Bąk: Ksiądz-pedofil z Tylawy odprawia mszę, regularnie występuje na antenie radia Rydzyka, a o wkładaniu rąk w majtki dzieci mówi, że "traktował je po rodzinnemu". Jeśli ktoś miał jakieś złudzenia co do "oczyszczenia się" Kościoła, to niech już naprawdę nie ma.

Renata Grochal (Newsweek): Ksiądz pedofil z Tylawy w każdy piątek odmawia różaniec w Radiu Maryja wg. Czarno Na Białym. Dyrektor Rydzyk: "wyciagnięto maczugę pedofilii". Czy są granice hipokryzji?

Mariusz Witczak (PO): Miliony złotych państwowych dotacji wspiera Radio Maryja, które promuje księdza pedofila z Tylawy. To jak to jest z tą wiarygodnością w PiS? Będą dalej pieniądze dla takiego medium?

Krzysztof Luft (były członek KRRiTV): Ktoś może do jasnej cholery wyjaśnić, jak to jest możliwe, że zwyrodnialec z Tylawy skazany za pedofilię nadal jest księdzem i prowadzi modlitwy w Radio Maryja? To drwiny, a nie zero tolerancji. Drwiny z ofiar, z opinii publicznej, z ewangelii. Dość!

Dorota Brejza (adwokat): Różaniec na antenie Radio Maryja odprawia ksiądz z Tylawy skazany prawomocnie za molestowanie 6 dziewczynek. Ten sam ksiądz, którego „adwokatem” został prokurator Piotrowicz, ówczesny szef prokuratury w Krośnie (która umorzyła postępowanie). Mariaż tronu i ołtarza.

014656_r0_940_1.jpg

               Popierasz Rydzyka - kciuk w górę!


+ 0
- 13

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment