aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakodkeodewww.jpg

Ksiądz Dariusz Oko (Archidiecezja Krakowska) był gościem propisowskiego radia internetowego. Duchowny komentował sprawę pedofilii w Kościele Katolickim.

Ks. Oko o filmie „Tylko nie mów nikomu” i pedofilii w Kk

Przeciwnicy Kościoła robią z tego kij na Kościół, pałę baseballową, żeby złamać kręgosłup Kościoła. To, co pedofil robi z dzieckiem, to wrogowie chcą zrobić z Kościołem. Zniszczyć go chcą. Jeżeli chodziłoby im o dzieci, to powinni się zająć wszystkimi środowiskami. Tylko kilku duchownych jest pośród pedofilii siedzących w więzieniach.

(Pedofilia wśród księży) może mieć bardzo złe skutki dla Kościoła, tylko polski Kościół jest inny. U nas jest szczególnie mocna wiara, szacunek dla Kościoła. Trzeba widzieć niegodziwość wrogów Kościoła, którzy chcą zrobić z tego instrument zniszczenia Kościół podobnie, jak działał Goebbels czy Urban.
To, co ten film robi, to trochę podobne jakbyśmy my poszli z kamerą do kilku więzień, pokazali największych zbirów, bandytów i powiedzieli, że wszyscy Polacy są tacy.

Sekielski powinien wszędzie, gdzie występuje Polański jechać z wyrokiem sądu ze Stanów Zjednoczonych. W Szwajcari, we Francji - tam pojechać i to ogłaszać. Jeżeli im zależy na dobru dzieci, to powinni ścigać pedofilii we wszystkich środowiskach. Powinni zrobić film o pedofilach wśród artystów, polityków, nauczycieli, trenerów.

(...) Kliki homoseksualne niszczą Kościół, są rakiem Kościoła. (...) Prymas mówił, że to trzeba wyjaśnić do końca, więc jeżeli chce wyjaśnić do końca, to też trzeba wyjaśnić wątek homoseksualny, wpływów lobby homoseksualnego. Trzeba być bardzo zdecydowanym, bo tylko tak Kościół może się oczyścić. (...) To nie tylko problem Kościoła, ale tez problem gejów. Trzeba pytać nie tylko Kościoła, ale też pana Biedronia. Tych gwałtów na dzieciach dokonywali geje, czyli koledzy pana Biedronia. Powinien się tłumaczyć, co geje robią, żeby ograniczyć pedofilie w swoich szeregach.

               Popierasz ks. Oko - kciuk w górę!


+ 0
- 2

Polub Polityczek.pl