aaaaaaaaaaaaaoskwoskwsww.jpg

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Legutko wypowiedział się na antenie Polskiego Radia na temat pedofilii.

- Nadużycia seksualne wśród członków Kościoła, to przypadki homoseksualizmu. Ponad 80 procent dotyczy chłopców w wieku 12-17 lat i to nie jest żadna pedofilia, to jest pederastia po prostu - powiedział prof. Legutko na antenie publicznego radia.

Mec. Michał Wawrykiewicz: Jak Pan śmie coś takiego mówić panie Legutko? Bagatelizować i relatywizować obrzydliwe zbrodnie wykorzystywania seksualnego dzieci? I Pan jest europarlamentarzystą? Widziałem zresztą niestety i słyszałem pana w Parlamencie w Brukseli. Wstyd dla Polski.

Tomasz Lis: Saryusz - Wolski, że pedofilia to problem wydumany, Legutko, że z dzieckiem powyżej 12 roku życia, to nie pedofilia. Z pewną nieśmiałością tylko wspomnę, że te subtelne konkluzje prezentują przedstawiciele tzw. PIS- owskiej elity.

Marek Belka: „Wybitny intelektualista”, jak nazywa go pan Kaczyński, niejaki Legutko, stwierdził, że molestowanie 12latka przez księdza to nie pedofilia. I Wy w PiS macie czelność mówić, że walczycie z tą zarazą? Gość miał jaja, żeby powiedzieć, co myślicie naprawdę.

Tomasz Siemoniak (PO): I pomyśleć, że pan Legutko był ministrem edukacji narodowej w rządzie premiera Kaczyńskiego. Człowiek bez wiedzy, bez kultury. Pisowskie dno!

Ryszard Legutko ubiega się w nadchodzących wyborach o reelekcję w Parlamencie Europejskim. Staruje z 2 pozycji na liście PiS małopolsko- świętokrzyskiej.

            Popierasz Legutkę - kciuk w górę!


+ 0
- 0

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment