aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadokoedkededeeeeeeee.jpg

Stanisław Piotrowicz (Prawo i Sprawiedliwość) będzie przewodniczył sejmowej komisji sprawiedliwości omawiającej projekt ustawy zaostrzający kary w przypadku przestępstw pedofilii.

* Zgwałcenie dziecka nie będzie podlegać przedawnieniu.

* Gwałcicielowi dziecka grozić będzie od 5 do 30 lat więzienia. A jeśli następstwem gwałtu będzie śmierć dziecka - kara dożywotniego pozbawienia wolności.

* Projekt wprowadza szczególną podstawę do zaostrzenia odpowiedzialności wobec sprawcy za przestępstwo seksualnego wykorzystania dziecka w sytuacji, gdy pozostaje ono pod pieczą sprawcy.

* Zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonym przestępstwem seksualnym.

Prace nad ustawą

Stanisław Piotrowicz (PiS) prowadzi procedowanie ustawy PiS zaostrzającej sankcje dla osób, które dopuściły się pedofilii.

D6mBR1lWAAAUkou.jpg

Robert Tyszkiewicz (PO): Za obronę, usprawiedliwianie i tuszowanie pedofilii, Piotrowicz musi zostać odwołany z funkcji przewodniczącego komisji sprawiedliwości. Wniosek złożył Borys Budka. Żenująca obrona Piotrowicza, który tłumaczy się, że nie podejmował żadnych czynności procesowych.

Przemysław Szubartowicz (publicysta, wiadomo.co): Piotrowicz bronił zboczonego duchownego z Tylawy, a teraz będzie się zajmować wywołanymi filmem zmianami w prawie karnym ws. pedofilii. Obrzydliwe.

Tomasz Lis (Newsweek): Będzie niezłą perwersją jak za chwilę PiS-owskimi propozycjami zmian w kodeksie karnym w sprawie pedofili, zajmie się sejmowa komisja, której przewodniczy obrońca pedofila i pomysłodawca słowa „ciumkanie”. Cyrk na kółkach.

         Popierasz Sikorskiego - kciuk w górę!

+ 1
- 0

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment