aaaaaeokddrrfrffff.png

Minister Beata Szydło chwali się bogactwem, jakie w jej opinii osiągnęła Polska dzięki rządom polityków Prawa i Sprawiedliwości.

- Według Międzynarodowego Funduszu Walutowego polska gospodarka po raz pierwszy w historii jest wieksza od szwedzkiej, nasz PKB to 586 mld US, Szwecji 551. Rozwój jest dla nas najważniejszy. Pod rządami PiS idziemy w dobrym kierunku. To pomaga polskim rodzinom - napisała na Twitterze była premier Beata Szydło.

Na reakcję ze strony internautów minister ds. społecznych nie musiała długo czekać...

- Pomagacie, ale przede wszystkim rodzinie Radia Maryja. A gwoli ścisłości ojcu Rydzykowi. W sumie blisko 150 mln zł w niespełna 4 lata. Polska 38 mln ludności. Szwecja 10 mln ludności. Brawo, cieszmy się, jest wspaniale - komentuje słowa Szydło Grzegorz Drobiszewski z Młodych Demokratów.

 

Andrzej Rzońca (ekonomista, PO): Udział inwestycji prywatnych w PKB w ubiegłym roku nadal spadał. Według Komisji Europejskiej obniżył się do najniższego poziomu od 1993 r. PiS i Morawiecki w 3 lata cofnęli Polskę o ćwierćwiecze.

Artur Dębski (były poseł, Twój Ruch): To powód do dumy. I niewątpliwy sukces. Trzeba zadać jednak pytanie, gdzie są pieniądze, bo dobrobytu nie widać powszechnego?

Szwecja z per capita 53 873$ zamuje pozycję nr 11 na świecie. Polska z per capita 15 431$ pozycję nr 56.

              Szanujesz Szydło - kciuk w górę!

+ 0
- 2

Polub Polityczek.pl