aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaskeodeeeeee.jpg

Publicyści i politycy przypominają - w kontekście filmu Tylko nie mów nikomu" - o pośle Prawa i Sprawiedliwości Stanisławie Piotrowiczu.

- Stanisław Piotrowicz, poseł PiS, wcześniej prokurator rejonowy w Krośnie, znany z oskarżania i ścigania działaczy opozycji antykomunistycznej oraz obrony księdza-pedofila z Tylawy - przedstawia sylwetkę polityka PiS były poseł Krzysztof Król.

- Tak tylko przypomnę, że obrońca księdza-pedofila z Tylawy, abp Michalik, był dwukrotnie wybierany na przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski. Jego ataki na ofiary i ich rodziny, na osobę, która zgłosiła sprawę do prokuratury nie przeszkadzały biskupom - zauważa dziennikarka Marta Szostkiewicz.

Piotrowicz bronił księdza pedofila z Tylawy. Decyzję o umorzeniu śledztwa ws. duchownego argumentował: dbałością księdza o higienę parafianek oraz jego zdolnościami bioenergoterapeutycznymi.

Paweł Suski (Platforma Obywatelska): Prokurator w czasach PRL, poseł Stanisław Piotrowicz, który ratował tyłek księdza pedofila (ksiądz z Tylawy) przed karą, będzie prowadził procedowanie ustawy zaostrzającej sankcje dla zwyrodnialców. PiS kpi sobie z ofiar pedofilii.

Grzegorz Schetyna: W przyszłym Sejmie powstanie komisja, która wyjaśni zmowę milczenia w sprawie #pedofilia. Złożona ze specjalistów prawa, autorytetów moralnych, być może ludzi Kościoła. W tym Sejmie to niemożliwe, bo marszałkiem jest Marek Kuchciński a szefem komisji sprawiedliwości Stanisław Piotrowicz.

Tomasz Lis: Na pytanie jaki jest stosunek PiS -u do pedofilii w Kościele, odpowiedź jest w sejmie. Stanisław Piotrowicz z PiS, obrońca zboczeńca i popularyzator słowa „ciumkanie”, jest szefem sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka. I absolutnie wszystko jasne.

         Popierasz Zdrojewską - kciuk w górę!

+ 0
- 0

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment