D6eJHYVWsAAxRAB.jpg

Nie udało się działaczom Wiosny wyświetlić film „Tylko nie mów nikomu” na Katedrze Wojska Polskiego w Warszawie.

- Policja blokuje projekcję filmu ,,Tylko nie mów nikomu" na fasadzie Katedry Polowej Wojska Polskiego, w której pracował przez lata Leszek Sławoj Głódź. Brudziński, dlaczego policja zablokowała publiczną projekcję filmu "Tylko Nie Mów Nikomu" na fasadzie budynku Katedry Polowej Wojska Polskiego w Warszawie, w której przez lata posługę pełnił abp. Sławoj Głódź? Dzisiejsze aresztowanie rzutnika i użycie siły przez policję nie zatrzyma nas przed pokazywaniem prawdy w sprawie pedofilii w Kościele. Jutro kolejne publiczne pokazy "Tylko Nie Mów Nikomu". Tym razem w całej Polsce - zapowiada Rober Biedroń.

- Jak to jest, że Policja blokuje oglądanie "Tylko Nie Mów Nikomu" zorganizowane przez Wiosnę w Warszawie, a chroni marsz nacjonalistów w Katowicach? Co z tą Polską? Skandal - dodaje Łukasz Kohut, działacz Wiosny.

D6eL_vdWkAAfg-7.jpg

Jakub Bierzyński (prezes domu mediowego OMD): Policja zablokowała zorganizowany przez Wiosnę pokaz filmu Sekielskiego na fasadzie kościoła abp Głódzia 1. Bez identyfikacji 2 bez podania podstawy prawnej 3 siłą odebrali rzutnik. Tak wygląda sojusz państwa PiS i kościoła. Gzie rozliczenie sprawców zapowiadane przez Jarosława Kaczyńskiego?

Krzysztof Luft (były członek KRRiTV): Policja aresztowała rzutnik, z którego na ścianie kościoła garnizonowego miał być wyświetlany film „Tylko Nie Mów Nikomu". Za to kościelni pedofile i ich obrońcy nadal na wolności.

Kuba Wątły (publicysta, Fundacja Obywatelska): Policja aresztowała w Warszawie rzutnik Wiosny, która chciała wyświetlić film braci Sekielskich na murze Katedry Polowej Wojska Polskiego. Idiotyzm, farsa, a tak naprawę eskalacja rodzącego się napięcia społecznego, które takie właśnie akcje, mogą skutecznie rozładowywać. Wniosek jest jeden: Polską rządzą idioci, którzy nie rozumieją procesów społecznych i poprzez swoją ignorancję, będą w stanie doprowadzić w końcu do zamieszek np. na tle religijnym. Kwestia czasu.

              Popierasz policję - kciuk w górę!


+ 0
- 2

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment