aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakdkoedeeeee.jpg

Profesor Joanna Senyszyn w dobitny sposób postanowiła wypowiedzieć się na temat zmian w studiu Wiadomości TVP.

- Wszystko jest totalnie zmienione na lepsze. Myślę, że widzowi w XXI wieku należy się lepsza jakość. To będzie tak nowoczesne, tak przyjazne, tak piękne w odbiorze, że naprawdę chce się oglądać - powiedziała szefowa Wiadomości Danuta Holecka.

- Rewelacyjne nowoczesne studio Wiadomości TVP. Wielowymiarowe cudo. Redaktor Adamczyk świetnie zdecydowanie prowadzi rozmowy z gośćmi Wiadomości. Stanowczo panuje nad rozmówcami. Brawo redaktor Adamczyk - kipiała z zachwytu poseł Krystyna Pawłowicz (klub PiS) w dzień rozpoczęcia nadawania Wiadomości z nowego studia.

Tomasz Lis: Wiadomości wprowadziły już podobno „rozszerzoną rzeczywistość”. To błyskawiczna odpowiedź na zawężenie horyzontów.

Estera Fieger (Gazeta Wyborcza): Ten helikopter w studiu "Wiadomości", znanych bardziej jako "Wiesti"lub "Dziennik Telewizyjny", nadał całości iście montypythonowski charakter.

- Od wczoraj Wiadomości TVP1 prezentują się w nowym studio, co ma przyciągnąć rzesze nowych widzów. Doprawdy nie wiem, dlaczego przypomniało mi się stare powiedzenie, że jak burdel nie przynosi zysku, zmienia się ku..., a nie wystrój - zareagowała w mediach społecznościowych Joanna Senyszyn (SLD).
senyszyn.png
           Popierasz Senyszyn - kciuk w górę!

+ 5
- 1

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment