aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaepdldedeeeee.png

Prezydent Andrzej Duda skomentował film „Tylko nie mów nikomu” o pedofilii w Polskim Kościele katolickim.

Film braci Sekielskich został opublikowany w serwsie YouTube w sobotę. Do tego momentu dokument ukazujący pedofilię w polskim Kościele katolickim osiągnął liczbę 8,2 mln wyświetleń. 

- Film robi wrażenie. Jedno jest pewne. Z pedofilią musimy walczyć bezwzględnie i wszędzie. Wszędzie tam, gdzie osoba dorosła może w ohydny sposób skrzywdzić dziecko. Szkoła, kolonie, harcerstwo, oaza, inne organizacje. Zero tolerancji! Patrz uważnie! Rozmawiaj ze swoim dzieckiem! - napisał prezydent Andrzej Duda na Twitterze.

Barbara Nowacka: Cieszą pana słowa. Czy w ślad za nimi pójdzie inicjatywa wprowadzenia rzetelnej edukacji seksualnej? W szkole. Od pierwszej klasy. Dzieci które będą wiedziały jak bronić siebie i jak bronić innych.

Poseł Michał Stasiński (PO): Pan oglądał nie ten film. Pan Samochodzik i Templariusze to na innym kanale. Tutaj jest mowa o pedofilii wśród katolickich księży.

Anna Dryjańska (dziennikarka): To nie wystarczy. Dzieci potrzebują wiedzy, by bronić się przed przestępcami. Tę wiedzę dałaby im edukacja seksualna, przeciwko której tak gorąco protestują biskupi i księża rzymskokatoliccy.

- Genialny sposób na pedofilię księży: nie chrzcij dziecka, nie posyłaj do kościoła i lekcje religii. Trzymaj dzieci z dala od zboczeńców i ciemnoty - mówi prof. Jan Hartman.

            Popierasz Dudę - kciuk w górę!

+ 0
- 0

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment