głódź_1.jpg

Joanna Senyszyn (Sojusz Lewicy Demokratycznej) odniosła się do reakcji abp Leszka Sławoja Głódzia na film „Tylko nie mów nikomu".

- Miałem inne zajęcia, nie oglądam byle czego. Proszę mnie tutaj nie atakować i nie prowokować, bo ja taki naiwny nie jestem - powiedział w Krakowie metropolita gdański do dziennikarki TVN.

- Za ukrywanie księży pedofilów i skandaliczną reakcję na film Sekielskiego, abp Głódź, który jest generałem dywizji Wojska Polskiego, powinien być zdegradowany, bo jego zachowanie plami honor polskiego żołnierza. Wszyscy polscy biskupi powinni złożyć rezygnacje z urzędu, bo to właśnie oni - ukrywając i przenosząc pedofilów w sutannach, co przyciągało do zawodu księdza wciąż nowych zboczeńców - w największym stopniu przyczynili się do rozprzestrzeniania zbrodni popełnianych na dzieciach. Kościół musi zadeklarować wypłaty odszkodowań i zadośćuczynień zamiast krokodylich łez z powodu przestępstw popełnionych przez swoich urzędników - wypowiada się Joanna Senyszyn.

Hanna Lis: Abp. Głódź na pogrzebie księdza pedofila Cybuli.Przewodniczył mszy pogrzebowej, mimo iż widział nagranie, na którym Cybula przyznał się do molestowania 12-latka. Mówił o nim „dobry, skromny człowiek”. Głodź krył pedofila.

Robert Maślak (Wiosna): Przywileje i kolejne pieniądze dla Kościoła, tylko utwierdzają kler w przekonaniu, że kryjący pedofili biskupi są poza prawem. Agenci SB i ukrywani pedofile -Cybula i Jankowski nie ponieśli kary. Gdyby państwo działało Głódź byłby już za kratami za ich krycie

D6ZO1etWkAAHqVz.jpg
            Popierasz Senyszyn - kciuk w górę!

+ 0
- 0

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment