aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa0do0do0doed0do_1.png

Poseł Zbigniew Gryglas ("Porozumienie" Jarosław Gowina) nie zamierza oglądać filmu braci Sekielskich o pedofilii w Kościele katolickim. Polityk w swojej wypowiedzi na temat dokumentu nawiązuje do propagandy Adolfa Hitlera.

- Kościół mógł zrobić więcej i z tym się zgadzam, ale przyjmuję za dobrą monetę oświadczenie kardynała Polaka. Wierzę, że to nastawienie Kościoła się zmieni. Nie oglądałem spektaklu „Klątwa”, nie oglądałem filmu Kler". (...) Widziałem niektóre fragmenty tego filmu ("Tylko nie mów nikomu"), to marginalne zjawisko (pedofilia) - mówił Gryglas w Sejmie.

- Nigdy nie przeczytam "Mein Kampf", ale mogę powiedzieć, że ta książka prowadziła do największej zbrodni na świecie - dodawał polityk Zjednoczonej Prawicy.

Henryka Krzywonos: Zbigniew Gryglas w wypowiedzi dla TVN24 wypowiada się na temat filmu braci Sekielskich twierdząc, że nie oglądał i nie będzie oglądał tego filmu, bo jest on stronniczy. I co tu komentować? A przypadek księdza Dariusza Olejniczaka, który jest księdzem mimo wyroku skazującego go jako pedofilia jest właśnie niezrozumiałą i samobójczą działalnością kościoła. Jak taki ktoś może odprawiać mszę , spowiadać wiernych i dawać im komunię św.? Dla mnie to niepojęte, dlaczego ten facet nie zostaje z automatu wyrzucony ze stanu kapłańskiego?!

          Popierasz Gryglasa - kciuk w górę!

+ 0
- 0

Polub Polityczek.pl