aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakeodedeeeeee.jpg

Prezes PiS Jarosław Kaczyński był dzisiaj gościem programu „Pytanie na śniadanie". Lider formacji rządzącej pochwalił się swoją bliską znajomością z magister Julią Przyłębską.

– Mam wielu przyjaciół w polityce. Mam także i przyjaciół, którzy polityką się nie zajmują. To jest takie moje odkrycie towarzyskie ostatnich lat, ale naprawdę przemiła osoba. Ona jest prezesem Trybunału Konstytucyjnego, ale to są zupełnie całkiem prywatne znajomości, bardzo lubię u niej bywać - powiedział o pełniącej obowiązki prezesa TK szef PiS Jarosław Kaczyński.

- Prezes Kaczyński mówi w PNŚ o tym, że lubi prywatnie bywać u Julii Przyłębskiej, że to dobrzy znajomi. To by było na tyle w kwestii apolityczności Trybunału Konstytucyjnego - komentuje dziennikarka Karolina Hytrek Prosiecka.

jk1305.jpg

Michał Szczerba (Platforma Obywatelska): Mieszkanie Julii Przyłębskiej jest miejscem spotkań prezesa z premierem. Najważniejszych negocjacji politycznych. Dziś Jarosław Kaczyński przyznał w śniadaniowej TVPiS, że jest częstym gościem u „prezes TK”, a ona jest jego „odkryciem towarzyskim”. O niezależności TK się nie zająknął.

          Szanujesz Przyłębską - kciuk w górę!

+ 0
- 0

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment