5a5f79e2a00ac_p.jpg

Aktor i działacz społeczny Krzysztof Pieczyński (stowarzyszenie Polska Laicka) skomentował dokument „Tylko nie mów nikomu” Tomasza Sekielskiego o pedofilii w Kościele katolickim.

Tylko pierwszego dnia film dokumentalny braci Sekielskich o pedofilii w polskim Kościele katolickim został odtworzony na portalu YouTube ponad 1 mln razy.

- Teraz Kościół będzie musiał odpowiedzieć sobie na pytanie, co zrobić dalej z przedstawicielami przedsoborowego betonu, bo myślę, że nawet dla polityków PiS-u już niedługo będzie wstydem pokazywanie się w ich towarzystwie (biskupów) - mówi mec. Artur Nowak w rozmowie z portalem wiadomo.co.

Komentarz Pieczyńskiego

- Jedno przebija najbardziej z filmu braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" i to jest równie wstrząsające jak roztrzaskane życiorysy ludzi i śmierci samobójcze ofiar gwałtów księży. A jest to nieukrywana drwina biskupów w sprawie prawdy, której dochodzą ofiary i dokumentaliści. Drwina, z jaką ludzie kościoła traktują wiernych jest wstrząsająca i mówi o tym, że instytucja kk jest poza wszelką możliwością uzdrowienia. (...) Pytanie, które się rodzi brzmi: czy katolicy wierzący w ten kościół są jeszcze do uzdrowienia? Nie mogłem spać, cały czas widziałem obraz ludzi gwałconych i poniżanych i nie mogłem się pogodzić z ich brakiem emocji. Kobieta, która była molestowana w wieku siedmiu lat mówi, "ksiądz zniszczył mi życie, ksiądz się masturbował moimi rękami. Czy ksiądz wie, że mam koszmary przez całe życie?". A we mnie wszystko krzyczy w jej imieniu, "ty watykańska ku*wo, znęcałeś się nad dzieckiem. Watykański satanisto, powinieneś żebrać nagi na ulicach o wybaczenie i kromkę chleba".

Ale społeczeństwo w dalszym ciągu, bez względu na rozmiar zbrodni kościoła wyraża szacuneczek i kontroluje emocje. Ta kontrola emocji to nie wyraz pracy z psychologiem, to pokłosie zniewolenia przez pedofilskich satanistów z Watykanu, składających ofiary z ludzi bogu, którego czczą od czwartego wieku. To wbijanie od dziecka strachu i pokory powoduje, że gwałceni i maltretowani przez księży ludzie nie potrafią wyrazić gniewu, gdyż w tym zgnojonym przez kościół społeczeństwie, dalej chrzci się dzieci czyniąc z nich ciche, pokorne owieczki, które do łajdaków i zbrodniarzy nie są w stanie powiedzieć „ty watykańska kur*o”, żeby broń boże nie obrazić uczuć religijnych tych, do których księża się jeszcze nie dobrali. To jest posłuszeństwo, które kościół zaprogramował w swoich poddanych. Pogarda i drwina płynie szerokim strumieniem. Istnieje gotowa formuła wypracowana wieki temu, o prześladowaniu kościoła. Chociażby wtedy, gdy ludzie burzyli się przeciwko prawu pierwszej nocy.

- Przeprosiny biskupów są fałszywe gdyż sataniści, którzy rozpętali ludobójstwo w Rwandzie nie mają sumienia. Polacy muszą to zrozumieć! (...) Polski ojciec bije dziecko pasem, tak było w moim pokoleniu, i zabrania mu krzyczeć z bólu, żeby sąsiedzi nie słyszeli. Nawet na gestapo torturowani mogli wyć. Katolicki ojciec otrzymał w pakiecie od swoich katolickich rodziców wiedzę jak uczyć posłuszeństwa. Nie wybaczyłem. Matka, która całe życie spędziła w kuchni nigdy nie protestowała. To jest katolicki pakiet i nikt mnie nie zmusi, żebym o tej ku*ewskiej sekcie mówił z szacunkiem tylko dlatego, że wy nie macie siły ani odwagi by spojrzeć prawdzie w oczy. Niechaj kk rozleci się w proch, niech nie pozostanie po nim kamień na kamieniu. Niech księża, biskupi i cała reszta tej sekty zostanie odarta z szat i dokona żywota, jak bezdomni żebrzący o kromkę chleba. Patrz Boże moimi oczami na to, co zrobili ze światem, patrz oczami skrzywdzonych. To nie może trwać w nieskończoność. Zważ ile miłosierdzia jest w nas, że nie chcemy ich odzierać ze skóry i palić żywcem na małym ogniu tak, jak oni to robili. Dzisiaj już nie starczy mi sił żeby opisać nową Ziemię. Zaczniemy ją budować jak tylko dojrzejemy do prawdy i nie pozwolimy już nigdy więcej nikomu mordować dla zwycięstwa swojej religii. Najbliżej Boga jest Ziemia, najdalej są ludzie. Zrozumcie te słowa, bo jest w nich Duch Prawdy i nauka na najbliższe kilkadziesiąt lat.

Leszek Jażdżewski (magazyn „Liberte"!): Moje słowa z 3 maja, które wzbudziły wtedy tyle kontrowersji. A dziś? Kościół katolicki w Polsce, obciążony niewyjaśnionymi skandalami pedofilskimi, opętany walką o pieniądze i o wpływy stracił moralny mandat do tego, żeby sprawować funkcję sumienia narodu.

Pn0k9kpTURBXy9jYTUzOTEyYmZkMjJlY2JjODBmMDE4N2NhZjBkM2U3ZS5qcGeSlQMABc0EnM0Cl5MFzQMUzQG8gaEwAQ.jpg

         Popierasz Pieczyńskiego - kciuk w górę!

+ 92
- 6

Polub Polityczek.pl