aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalepdledeeeeeee.jpg

Publicysta Wojciech Cejrowski postanowił w gorącym okresie przedwyborczym wyrazić swoje poparcie dla prawicowej Konfederacji.

Cejrowski przestał publicznie popierać partię Prawo i Sprawiedliwość i swoją miłość ulokował w ugrupowaniu, w którym czołowymi politykami są: Kaja Godek, Janusz Korwin-Mikke, Robert Winnicki. Marek Jakubiak, Grzegorz Braun i Liroy.

- Przeanalizowałem. Gdybym musiał głosować dzisiaj, to na Konfederację. Ważne dla mnie są takie sprawy: zakaz zabijania dzieci, kapitalizm, wolny rynek, walka z Unią, wybory bezpośrednie, bez list partyjnych. Władza państwowa ma być mała i WON z mojego domu, z firmy, z pola, ze szkoły, ze szpitala, z gospodarki. WSZYSCY WON. Obywatele mają być wolni, a Polska niepodległa. Tego bym chciał i za tym zawsze głosuję. Wiem jednocześnie, że nigdy, nikt nie da ci wszystkiego, na czym ci zależy - mówi Cejrowski, który dalej argumentuje swoje poparcie dla Konfederacji.

- Kaja Godek gwarantuje mi walkę z aborcją. Korwin walkę z socjalizmem i biurokracją. Narodowcy walkę o niepodległość i mocną Polskę. Pan Jakubiak walkę o kapitalizm i przedsiębiorczość. A reszta partii i koalicji - WSZYSCY WON - napisał w social mediach prawicowy publicysta, który ostatnio został zwolniony z telewizji publicznej po tym, jak zaczął krytykować Prawo i Sprawiedliwość.

YV6k9kpTURBXy84ZTA0NmQ3ZTM1YTQ4NDMzNDNiMmIwNzIwMDA4M2U2ZS5qcGeSlQMAAM0Cg80BapMFzQeAzQQ4gaEwAQ.jpg

Ważne, że Konfederację popiera człowiek o znanym nazwisku, rozpoznawalny, popularny. Ale jeszcze ważniejsze, że robi to człowiek pewny, od dekad prezentujący niezmienny, twardy kręgosłup ideowy. Dla mnie jakość takiego poparcia liczy się razy 10 - komentuje prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki.

        Popierasz Cejrowskiego - kciuk w górę!

+ 0
- 0

Polub Polityczek.pl