aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalspwdlepdeddddd.jpg

Magdalena Adamowicz (nr 2 na liście Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego) udzieliła wywiadu tygodnikowi Wprost. Zareagowała na niego posłanka Prawa i Sprawiedliwości Krystyna Pawłowicz.

Kandyduję do Parlamentu Europejskiego, bo chcę wprowadzić w życie przesłanie ojca Ludwika Wiśniewskiego, że trzeba skończyć z nienawiścią i pogardą.  Mandat europarlamentu to środek do tego celu. (...) Dzisiejsza polityka to PR, fasadowe przepychanki i coraz więcej hejtu, dzielenia, szczucia jednym przeciw drugim w celu osiągnięcia krótkotrwałych celów, bez refleksji, jakie to będzie miało skutki w przyszłości. Jednak chcę wystartować w wyborach właśnie po to, żeby to zmieniać. (…) Musimy sobie jako społeczeństwo spróbować z tym poradzić, bo wyśmiewanie i pogarda pustoszą psychikę, a może skończyć się taką tragedią jaka nas spotkała - mówi wdowa po prezydencie Gdańska Pawle Adamowiczu.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakeodkeddddddd.jpg

Na słowa Magdaleny Adamowicz zareagowała posłanka Prawa i Sprawiedliwości Krystyna Pawłowicz zarzucając brak kompetencji potrzebnych do pracy w Europarlamencie. - Jakie ma pani kompetencje, poza byciem „żoną zamordowanego prezydenta miasta" - napisała na Twitterze.

Magdalena Adamowicz jest doktorem prawa i adiunktem w Katedrze Prawa Morskiego Uniwersytetu Gdańskiego. Wykłada prawo morskie, podstawy prawa dla ekonomistów i prawo ubezpieczeniowe. Będąc studentką tej uczelni Magdalena Adamowicz poznała swojego przyszłego męża, który pracował na UG jako asystent. Posiada również dyplom MBA (Master of Business Administration). 

     
     Popierasz Pawłowicz - kciuk w górę!

+ 0
- 0

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment