aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaksowswsss.png

Do sieci trafiło dzisiaj nagranie z jednego z liceów w Szczecinku. Film został szybko podłapany przez prawicowych polityków. Maturzyści demonstrują prorządowy punkt widzenia strajku w oświacie.

Prawica robi co może, aby nastawić społeczeństwo przeciwko protestującym nauczycielom. W sieci pojawiło się nagranie, na którym tegoroczni maturzyści ze Szczecinka „rozmawiają” ze strajkującą nauczycielką.

Jeśli nauczyciele chcą, by szanowano ich pracę i czas, to niech uszanują pracę i czas uczniów. Przygnębiający dialog uczniów z nauczycielem. Ufam, że pedagodzy oprzytomnieją - komentuje filmik licealistów ksiądz Daniel Wachowiak.

Maturzyści proszą, błagają, aby pozwolono im pisać matury. A jak reaguje pewna siebie pani nauczycielka? Szkody w wizerunku polskiego nauczyciela - nie do odrobienia - odnosi się do filmiku posłanka Krystyna Pawłowicz.

Okazało się, że video może być jednak prowokacją. Maturzysta z filmiku okazał się powiązany z partią Prawo i Sprawiedliwość, co tworzy drugie dno zachowania młodych osób z liceum w Szczecinku. 

                 Popierasz maturzystów z filmiku - kciuk w górę!

+ 0
- 2

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment