aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalspdlededdddd.png

Bogdan Pęk (radny sejmiku województwa małopolskiego) zaatakował w Krakowie w czasie rocznicy katastrofy smoleńskiej Unię Europejską i mniejszości seksualne walczące o swoje prawa.

Byłem w Unii Europejskiej i wiem, co jest w Europie Zachodniej, tam jest jeszcze drugie dno. W ślad za LGBT są następni już w pełni dewianci. Nie brakuje zoofilów, nekrofilów i innych zboczeńców, którzy mają być wszczepieni w zdrową tkankę polskiego społeczeństwa - mówił radny PiS

Straszyć uchodźcami, straszyć LGBT, straszyć, że opozycja zabierze 500+, straszyć ACTA 2, a teraz straszyć euro W kategorii: "zastraszyć i szantażować emocjonalnie Polaków"- bezkonkurencyjni! - ocenia polityków PiS dziennikarz Jacek Nizinkiewicz (dziennik „Rzeczpospolita”).
Prezes rzuca kijek, a sfora leci i przynosi merdając ogonkiem. A to rzuci w uchodźców, a to rzuci w LGBT, a to rzuci w krowy i świnie a teraz w euro. Na wiosnę 2020 zawali się polska energetyka. To nie kijek. To dąb, który przewróci się nam na głowę - komentuje narrację polityków Prawa i Sprawiedliwości poseł Michał Stasiński.
W Gnieźnie w sobotnie popołudnie odbył się Marsz Równości upominający się o prawa mniejszości seksualnych. - Na Marsz Równości w Gnieźnie pojechałem, żeby zademonstrować swoje przywiązanie do wartości europejskich. Te wartości to prawa osób lgbt+, to prawa kobiet, o których obecny i poprzednie rządy nie chciały pamiętać. To równość małżeńska i prawo kobiet do decydowania o swoim ciele - tłumaczy Robert Maślak z Wiosny Roberta Biedronia.
D4EKo22WkAEDHvj.jpg
Za nami pierwszy historyczny Marsz Równości w Gnieźnie. Wierzę, że ten rok to będzie rok szczególny, nie tylko ze względu na wybory, ale także ze względu na to, że rekordowa liczba Marszów Równości przejdzie przez polskie miasta i miasteczka. Te miasta i miasteczka otworzą się, i pokażą, że są dostępne niezależnie od tego jakiej jesteśmy płci, orientacji seksualnej czy tożsamości płciowej. O to walczyłam do tej pory i o to walczyć będę dalej. Na rzecz równości - wypowiada się posłanka Monika Rosa.
56197350_543614159498007_2649156439286117130_n-1024x1024.jpg
           Popierasz radnego PiS - kciuk w górę!

+ 0
- 0

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment