ODI1L3VfMS9jY19hMjIwNy9wLzIwMTgvMDkvMDkvNTQ3Mi8zMDgwLzkwMzM2Y2ZkNDBmODQ4ZjBiYThlYzgxZTEzNzcwMTMzLmpwZWc.jpeg

Ksiądz Janusz Chyła (proboszcz parafii Matki Bożej Królowej Polski w Chojnicach) zdefiniował jakie osoby nie mogą przestępować do komunii w kościele.

W Chojnicach w Parafii Matki Bożej Królowej Polski odbyło się dzisiaj spotkanie „SOS dla Polskiej Rodziny”. Wśród zebranych byli m.in. politycy Prawa i Sprawiedliwości: Dominik Tarczyński i Andrzej Jaworski.

Rozmawialiśmy o zagrożeniach, które w tej chwili coraz bardziej są widoczne w naszej Ojczyźnie. Na temat zagrożeń gender, LGBT itd. (...) Jeżeli będziemy obojętni, nie będziemy na czas reagować, to w pewnym momencie obudzimy się w sytuacji, w której będzie już za późno na jakąkolwiek reakcję. (...) Umysł małego dziecka, umysł młodzieży, która znajduje się w okresie dojrzewania, jest jeszcze bardziej chłonny i tego typu przekazy powodują olbrzymie zamieszanie. Później te osoby, nasze dzieci i nasza młodzież, mogą mieć różnego rodzaju problemy. Jeżeli nie będziemy reagować, to my za te złe rzeczy będziemy ponosić odpowiedzialność za to na zasadzie, że byliśmy bierni, nie robiliśmy nic, żeby nie dopuścić do tego grzechu, nie dopuścić do tego typu sytuacji - wypowiada się poseł Andrzej Jaworski.

sos-dla-polskiej-rodziny-w-chojnicach-4.jpg

Organizatorem spotkania „SOS dla Polskiej Rodziny” w Chojnicach był miejscowy proboszcz Janusz Chyła. W ostatnich dniach duchowny skrytykował m.in. strajkujących nauczycieli, którzy domagają się od rządu Prawa i Sprawiedliwości podwyżek pensji w oświacie.

Teraz duchowny postanowił określić grzechem popieranie metody in vitro czy wspieranie praw osób homoseksualnych. - To grzech popełniony publicznie - napisał ksiądz na Twitterze.
         Popierasz proboszcza - kciuk w górę!

+ 0
- 0

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment