D4BglNWW4AA56NC.jpg

Politycy Prawa i Sprawiedliwości pojawili się dzisiaj w Lublinie na przedwyborczej konwencji.

Koalicja Europejska traktuje władzę jako mechanizm manipulacji. Przez to muszą mieć niechętny stosunek do prawdy i wspólnoty. Musimy zapytać, czy przejście na euro będzie korzystanie dla Polski, czy dobrze ono służy innym państwom? Euro jest dobre dla tych, którzy są silni, ale wiele państw na nim traci. Czy kieszenie Polaków zyskają na euro, czy zostaną one zredukowane? Niezależnie od mechanizmu przyjęcia euro, stracimy na tym. Czy euro przyspieszy nasz rozwój? Mówimy „nie” euro, mówimy „nie” europejskim cenom. Mówimy: europejskie płace, nie europejskie ceny i mamy w tym poparcie Polaków. Będziemy w UE bronili interesów naszych obywateli. Euro kiedyś przyjmiemy, bo jesteśmy i będziemy w UE, ale zrobimy to wtedy, gdy będzie to w naszym polskim interesie - mówił Jarosław Kaczyński.

Służyć Polsce, służyć polskiemu narodowi to najważniejsza sprawa. Dla nas naród to wspólnota, wobec której mamy wiele zobowiązań. Musimy służyć narodowi, dbać o jego spójność i interesy wszystkich obywateli - dodał prezez PiS.

D4BheXWWkAEm0dW.jpg

Kaczyński powiedział dziś: „nie euro”. Niby chodzi o walutę, ale wiadomo, że chodzi Europę. Takich łgarstw świat nie słyszał. Kaczyński mówi, że dla PiS wspólnota bardzo wiele znaczy i że nie można dzielić społeczeństwa. No i oczywiście to PO okłamuje i dzieli ludzi. Innymi słowy, prezes zarzuca opozycji to, co sam robi, a przypisuje sobie cechy, które mają oponenci - komentuje wystąpienie Kaczyńskiego publicysta Przemysław Szubartowicz.

Słowacja, Estonia, Łotwa, Litwa mają euro. Euro ma Francja, Niemcy, Włochy. Euro nie ma Wielka Brytania i z Unii wychodzi Brak euro w Polsce to Polexit i to PiS-owi chodzi - wypowiada się poseł Ryszard Petru.

      Popierasz Kaczyńskiego - kciuk w górę!

+ 0
- 0

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment