aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakeodkeodedeeeedd.jpg

Do sieci trafia wiele filmów, na których strajkujący pracownicy oświaty demonstrują swoje niezadowolenie ze swoich obecnych płac w sposób śpiewacy. Nie spodobało się to proboszczowi Danielowi Wachowiakowi (parafia w Piłce, gmina Wieleń).

Furorę wśród internautów robi nagranie strajkujących nauczycieli z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Kielcach. - Kielce w czołówce krajowego protestu nauczycieli. Brawo pedagodzy! Nie dajcie się! Jesteśmy z Wami! - komentuje mecenas Andrzej Szejna (kandydat Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego).

Zachowanie rozśpiewanych nauczycieli nie spodobało się duchownemu Danielowi Wachowiakowi, który krytykuje pracowników oświaty. - Antyklerykalny jad, który wylał się przy okazji ratowania przez katechetów egzaminów, od dawna siedzi w wielu pedagogicznych sercach. Złość i inwektywy wobec innych nauczycieli, którzy zasiadają w komisjach egzaminacyjnych, dodatkowo pokazały biedę ducha niektórych nauczycieli. (...) Od dawna nauczyciele potrzebują naszej modlitwy. Tak jak duchowe choroby dotykają ludzi niezależnie od zawodu, tak i profesja nauczyciela narażona jest na wiele lęków i pokus. Ci, którzy mają pomagać w wychowywaniu i uczeniu dzieci, sami często nie radzą sobie z sobą - wypowiada się proboszcz.

Te nauczycielskie dziwactwa w czasie strajku (piosenki, przebieranki) dowodzą także, iż od jakiegoś czasu "belfer" próbuje za wszelką cenę przypodobać się uczniom - dodaje ks. Wachowiak na Twitterze.

Do tonu słów księdza dołącza poseł Krystyna Pawłowicz. - I teraz dopiero Polska mogła zobaczyć prawdziwy, infantylny poziom tych strajkujących „nauczycieli”. Pani minister kto uczy polskie dzieci !? Reforma i weryfikacja kadr natychmiast - wypowiada się polityczka PiS.
     Popierasz ks. Wachowiaka - kciuk w górę!

+ 0
- 0

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment