aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaslwpslwswwww.png

Senator Prawa i Sprawiedliwość Grzegorz Bierecki pojawił się dzisiaj w Białej Podlaskiej (swoim okręgu) na obchodach 9 rocznicy katastrofy smoleńskiej.

Struktury Prawa i Sprawiedliwość w Białej Podlaskiej zorganizowały dzisiaj uroczystość upamiętniającą zmarłych w katastrofie smoleńskiej 10 kwietnia 2010 r. Przemawiał m.in. senator PiS Grzegorz Bierecki, który zapowiedział oczyszczenie Polski. - Nie ustaniemy, aż nie doprowadzimy do pełnego oczyszczenia Polski z ludzi, którzy nie są godni należeć do naszej wspólnoty narodowej - mówił polityk PiS.

Bierecki, który chce oczyścić Polskę, to ten, ktory wypompował z Polski kasę na swoje konto w Luksemburgu? Uczciwy PiS - owiec i specjalista od czyszczenia - komentuje słowa polityka PiS dziennikarz Tomasz Lis.
Słuchaj pan, Panie Bierecki. Niedługo będzie Polska z najlepszych tradycji, wolna i radosna. Do której będą ciągnąć fajni ludzie. Nikogo nie będzie się w niej "oczyszczać". Nawet aferzystów i twórców piramid finansowych. Zajmie się nimi niezależny wymiar sprawiedliwości - reaguje były ambasador RP w Kanadzie Marcin Bosacki.
W 2015 r. Bierecki został drugi raz wybrany na senatora, kandydując jako kandydat niezależny z okręgu nr 17 (Biała Podlaska). W Senacie przystąpił ponownie do klubu PiS, a następnie objął stanowisko przewodniczącego senackiej Komisji Budżetu i Finansów Publicznych, które sprawuje do dziś.
         
       Popierasz Biereckiego - kciuk w górę!

+ 0
- 3

Polub Polityczek.pl