aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaspwlpwwswwww.jpg

Redaktor naczelny Gazety Wyborczej Adam Michnik został zaatakowany przez swoich przeciwników w czasie opuszczania Sądu Rejnowego w Warszawie.

Do sieci trafiło nagranie, na którym Adam Michnik opuszcza Sąd Rejonowy w Warszawie. Działacz opozycyjny w PRL a obecnie szef Gazety Wyborczej jest prowokowany i obrażany.

Nie mogę przejść do porządku dziennego nad tą napaścią słowną na Adama. Gdzie jak gdzie, ale w sądzie człowiek powinien być chroniony przed takimi agresjami, które w każdej chwili przecież mogły zamienić się w napaść fizyczną kilku osiłków na jednego, już niemłodego. Straszny filmik. Te zera nie wiedzą, że wolność takiego postępowania zawdzięczają w wielkim stopniu zaszczuwanemu przez nich Michnikowi - mówi o nagraniu prof. Wojciech Sadurski.

Zestawiam ten film, ukazujący tych podłych ludzi, z innym - w którym młody Adam Michnik wyszarpuje się komunistycznym milicjantom na innym korytarzu. I czuję dwie rzeczy - bezmierny szacunek dla Jego działań i Jego godności, i bezmierną wściekłość, że musi to znowu przeżywać - komentuje prof. Marcin Matczak.
9669809-adam-michnik-w-czasie-rozprawy-900-605.jpg
Najwyższy podziw i szacunek dla Adama Michnika. To jest opanowanie i klasa. Jedyna broń na troglodytów - wypowiada się o zdarzeniu z udziałem Michnika były szef MSWiA Bartłomiej Sienkiewicz
     
        Szanujesz Michnika - kciuk w górę!

+ 2424
- 25

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment