aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalpwlwsssss.png

Europoseł Jacek Saryusz-Wolski był gościem propisowskiej telewizji internetowej. Były polityk Platformy Obywatelskiej a obecnie nr 1. na warszawskiej liście PiS do Europarlamentu wypowiedział się na temat przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska.

"Kompetencje, których nabrał Donald Tusk przez ostatnie cztery lata pracując w Brukseli, jak bardzo mogą się Polsce przysłużyć?" - padło pytanie ze strony dziennikarza. - Mogą Polsce zaszkodzić, ponieważ dotąd te znajomości wykorzystywał przeciw Polsce: uruchamiając i koordynując akcję ulica i zagranica, popierając sankcje i art. 7. (...) Upatrywanie w ciągu dalszym i w tych znajomościach jakiegoś pozytywnego czynnika dla Polski jest groteskowe. Sądzę, że jest niebezpieczny z tego względu, że wszystkie kontakty i znajomości, które posiadł pełniąc swoją funkcję, mógłby wykorzystać jeszcze bardziej przeciwko Polsce i w tej roli nie chciałbym go wiedzieć w Polsce. (...) Nie sądzę, żeby można dać jakikolwiek przykład, w czym Polsce pomógł w tym czasie, natomiast można wiele przykladow podać w czym Polsce zaszkodził - krytykował Tuska Saryusz-Wolski. 

Od 9 min Saryusz-Wolski o Tusku.

Jaosław Kaczyński jako headhunter albo HR jest genialny. Bierze ludzi z hakami, PZPR-owską przeszłością (np. Saryusz Wolski) lub byłych kapusiów (np. Przyłębski), bo wie, że oni nie cofną się przed ześwinieniem. I są jego, na zawsze - wypowiada się o Wolskim prof. Wojciech Sadurski.

Europoseł Jacek Saryusz Wolski zajmuje pierwsze miejsce na warszawskiej liście wyborczej Prawa i Sprawiedliwość do Parlamentu Europejskiego.

D2RyFMOWoAUSvKr_1.jpg

         Popierasz Wolskiego - kciuk w górę!


+ 27
- 1793

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment