aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasowkwssssss.jpg

Minister w rządzie Tadeusza Mazowieckiego Waldemar Kuczyński zaapelował do marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego ws. rewelacji opublikowanych przez tygodnik „Nie".

Służby tuszowały aferę z udziałem jednej z najważniejszych osób w państwie, chodzi o Marka Kuchcińskiego i wydarzenia na Podkarpaciu. Marszałek Sejmu miał uprawiać seks z nieletnią Ukrainką zmuszoną do prostytucji, a CBA miało uciszać świadków i niszczyć dowody - dowiadujemy się z artykułu tygodnika "Nie". 

D21tMpkW0AApJ1q_1.jpg

Seks z nieletnią to chyba pedofilia? Jeśli marszałkowi Kuchcińskiemu się to zdarzyło to znaczy, że popełnił ciężkie przestępstwo i już powinno być otwarte śledztwo, z wnioskiem o uchylenie mu immunitetu - mówi Kuczyński. 

Panie Marszałku, w mediach pojawiły się informacje, że odbył Pan stosunek seksualny z nieletnią z Ukrainy. Jest Pan drugą osobą w państwie. Pana obowiązkiem wobec pełnionego zaszczytnego stanowiska, jest zaprzeczyć tym informacjom, albo podać się do dymisji - kieruje słowa do polityka PiS Waldermar Kuczyński.

Każdy, do cholery jasnej każdy dzień bez dymisji tego gościa, będzie skandalem. Nie przesądzając o winie, jeśli 2 osoba w państwie ma na sobie cień podejrzenia o seks z nieletnią prostytutką, to polityczna kalkulacja musi zejść na plan dalszy - komentuje działacz opozycyjny Aleksander Twardowski.

       Kuchciński do dymisji - kciuk w górę!

+ 1603
- 11

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment