aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaksksodedeeeeee.jpg

Artyści apelują do wyborców, aby nie głosować w zbliżających się wyborach europejskich na obecną minister edukacji Annę Zalewską. Polityczka PiS zajmuje 1 miejsce na liście dolnośląskiej.

Kandydatura minister Anny Zalewskiej do PE nie ma społecznego poparcia. Anna Zalewska nie może otrzymać mandatu europosła. Powinna zostać w kraju i ponieść konsekwencje za: zniszczenie polskiej edukacji i działanie wbrew dobru dzieci, kłamstwa i manipulacje, ignorowanie prawdziwych problemów polskiej szkoly - mówią aktorzy na filmie opublikowanym przez stowarzyszenie „Nie dla chaosu w szkole”

Beata Szydło zarzuca Platformie cynizm w sprawie strajku nauczycieli, ale to jej rząd zlikwidował gimnazja, wprowadził chaos w edukacji i oszukał nauczycieli. Obarczono tym samorządy a minister Zalewską nagrodzono. Pani Szydło powinna się wstydzić za swój dorobek - komentuje Jakub Dudek z Młodych Demokratów.
W przyszłym tygdniu dymisja Zalewskiej?Wróbelki w Kanclarii Premiera ćwierkają, że rekonstrukcja rządu w przyszłym tygodniu. Minister Zalewska pakuje walizki, a premier Mateusz Morawiecki znów premierem i ministrem finansów w jednym. Minister Czerwińska nie dała się przekonać - informuje dzienikarka Sylwia Madejska (Superstacja).

 

         Popierasz artystów - kciuk w gorę!


+ 7037
- 162

Polub Polityczek.pl