aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaokwoskwskwwsssss.jpg

Dziennikarz Kamil Durczok (silesion.pl), generał Stanisław Koziej oraz działaczka opozycyjna Alicja Cichoń i internauci wypowiedzieli się na temat posła Antoniego Macierewicza w kontekście funkcjonowania tzw. podkomisji smoleńskiej, która w dalszym ciągu pobiera pieniądze podatników za wyjaśnianie katastrofy smoleńskiej.

Ogromny skandal wokół Podkomisji Smoleńskiej min. Antoniego Macierewicza. W „Czarno na Białym” w TVN24 prezentacja starań dziennikarskich o jakąkolwiek informację o niej. Ani MON, ani premier nic nie wiedzą o jej pracy. Wszyscy bezradni a pieniądze z budżetu wojskowego są trwonione - wypowiada się gen. Stanisław Koziej na temat dzisiejszego programu 'Czarno na Białym' poświęconemu Podkomisji Smoleńskiej.

D2IEUgUWoAA_boS.jpg

Przez ostatnie miesiące jest absolutna cisza. Kontakt z komisją niemożliwy. Gdzie są i co robią jej członkowie?  Dr Nowaczyk odsyła media do komunikatów podkomisji. Ostatni z września 2018. Antoni Macierewicz ucieka przed kamerami. Co ukrywają? To, że nic nie robią, a biorą pieniądze? - pyta działaczka opozycyjna Alicja Cichoń.

D2IDO1EWwAME0G-.jpg

Na dzisiejszy materiał TVN24 poświęcony pracy Podkomisji Smoleńskiej zareagował także na Twitterze dziennikarz Kamil Durczok:

         Popierasz Durczoka - kciuk w górę!

+ 4053
- 33

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment