xrq6wjptrok4v2vjhfwfbctuq2ov6i3e.jpg

Andrzej Celiński nadal ma nadzieję na dołączenie się Roberta Biedronia do szerokiego bloku opozycyjnego w czasie nadchodzących wyborów. 

To, że WIOSNA notowana jest poniżej progu, to dobra dla mnie wiadomość. Byłaby lepsza, gdyby Biedroń zrozumiał, że to nie czas na rozpraszanie demokratów. Jeszcze lepsza by była ta wiadomość, jeśliby najciekawsza w mej ocenie posłanka najpierw partii .N, a teraz WIOSNY, pani Joanna Scheuring-Wielgus nie szukała szczęścia w EUROPARLAMENCIE (tam jest takich jak Ona wielu/wiele), lecz w polskim Sejmie (tu, jak dotychczas jest właściwie sama).Najszczęśliwszy byłbym, gdyby Biedroń dołączył do Koalicji Europejskiej Wytrzymał do jesieni.A po wygranej w pażdzierniku Polsce normalnej, europejskiej, perspektywicznej pracował z takim oddaniem, jak dotychczas nad prawdziwą LEWICĄ - krytykuje Biedronia za dzielenie opozycji Celiński.

Jest jeszcze szansa by tej naszej Polski nie przechlapać. Jest jeszcze szansa by PiS znalazł się tam, gdzie jego miejsce - na śmietniku historii.A polscy naziole, wraz z muzeum jakim jest EP KK., poza wszystkim, co ma jakiekolwiek narzędzia trucia umysłów - dodaje. 

Robert Biedroń nie zamierza łączyć się z Koalicją Europejską, co wielokrotnie zdążył podkreślić i nie zamierza także wstrzymywać się z krytyką skierowaną w jej stronę:

D19N3NTWoAEpk-9.jpg
        Popierasz Celińskiego - kciuk w górę!

+ 176
- 9

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment