aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaowkswwss.png

Prezes Jarosław Kaczyński skomentował na konwencji PiS w Katowicach wypowiedź wiceprezydenta Warszawy Pawła Rabieja na temat adopcji dzieci przez pary homoseksualne. 

Przyzwyczajmy ludzi do związków partnerskich, później łatwiej będzie o kolejne kroki. (...) Na koniec przyjdzie czas na adopcję dzieci - powiedział dla Dziennika Gazety Prawnej wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej. 

Zaraz po udzielonym wywiadzie Rabiej postanowił sprecyzować swoje słowa w mediach społęcznościowych: 

Kaczyński krzyczący „wara od naszych dzieci” zapomniał o niepełnosprawnych którzy musieli koczować na sejmowej podłodze. Zapomniał o tysiącach uczniów, którym zgotował wrześniowy dramat. Zapomniał kogo bronił Piotrowicz. To jest prawdziwa empatia Kaczyńskiego. Nie damy się nabrać - komentuje poseł Marcin Kierwiński.

Słowa prezesa PiS oceniają publicyści i internauci

"Wara od naszych dzieci!" - powiedział Jarosław Kaczyński kościołowi katolickiemu. Nie, żartuję, powiedział tak praworządnym i przyzwoitym obywatelom, pracującym i płacącym podatki, których jedyną winą jest to, że są gejami i lesbijkami. Bezczelny, nieprawdaż? - krytykuje Kaczyńskiego Eliza Michalik. 

       Popierasz Kaczyńskiego - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment