aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawplwpswpwwwww.jpg

Profesor Magdalena Środa skomentowała słowa prezesa Prawa i Sprawiedliwość Jarosława Kaczyńskiego, które wypowiedział na konwencji partyjnej w Rzeszowie. Prezes PiS skrytykował podpisaną przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego Kartę LGBT.

Proces przygotowania dzieci do założenia rodziny, do roli matki i ojca, ma być podważony. (...) To jest nie do uwierzenia. To się zaczyna w wieku 0 -4. Im bardziej się to czyta, tym bardziej włosy dęba stają. Ma być dokonywana koncentracja na ważnej, ale przecież nie jedynej sferze życia. Ma być podważana kwestia tożsamości chłopców i dziewczynek - mówił Kaczyński o karcie LGBT. 

46495094835_9fafb0a3bf_z.jpg

Poziom cynizmu i podłości na jaki wspiął się Kaczyński jest naprawdę godny podziwu. Wyciągnął z szafy swojego dawnego straszaka, jakim był gej i wrzucił go do boju w miejsce uchodźcy - komentuje słowa prezesa PiS prof. Środa. 

Satrapa Kaczyński ma co najmniej trzy cele; wygrać wybory nie tylko rozdając pieniądze ale i strasząc (gej groźniejszy niż uchodźca terrorysta; ten drugi gwałci nasze kobiety, ale ten pierwszy zagraża naszym dzieciom), pod drugie przykryć kościelne afery z pedofilią (teraz to nie ksiądz wykorzystuje dzieci ale świecki gej). Po trzecie pogłębić w Polsce ten straszny kult "świętej rodziny", która jest nietykalna nawet wtedy gdy jest pełna przemocy. Chciałoby by się krzyknąć "Kaczyński pokaż swoją rodzinę" byśmy wiedzieli o czym mówisz!

Ale tu nie o rodzinę chodzi, chodzi o wybory! Wygrać je na kłamstwach, manipulacjach, cynizmie, szczuciu - oto cel PiS. Wygrać je za wszelką cenę. Nawet piekła. Teraz padło na geja, ale nie w sutannie. Zepsuty, skorumpowany, niemoralny Kościół złapał kolejne koło ratunkowe od usłużnej władzy. Ręka rękę myje. Odwdzięczy się za to serią kazań, gdzie będzie potępiał to, co w jego łonie jest standardem. Co za ohyda - podsumowuje wystąpienie prezesa PiS w Rzeszowie prof. Magdalena Środa.

           Popierasz Środę - kciuk w górę!

+ 1881
- 19

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment