aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawokswoswssssss.jpg

Duchowny Wojciech Lemański, Iwona Hartwich (Rodzice Osób Niepełnosprawnych) i internauci skomentowali dzisiejsze słowa prezesa Prawa i Sprawiedliwość Jarosława Kaczyńskiego na konwencji w Rzeszowie.

Dziś prezes prezesów opowiadał bajki o szczęśliwej przyszłości jaka nastąpi, gdy znajdzie się odpowiednio duża grupa wyborców, by zaufać człowiekowi, któremu nie ufa wyjątkowo wielu Polaków. Obiecując gruszki na wierzbie nie wspomniał ani słowem o osobach z niepełnosprawnościami i ich opiekunach. I słusznie. Oni swoim sławnym protestem zjednali sobie sympatię ogromnej większości Polaków i zgrzytanie zębami rządzącej koalicji i ich akolitów. Oni tej ekipie nie dadzą się oszukać. Pamiętają wizyty pana prezydenta, pana premiera, minister Rafalskiej i kardynała Nycza. Pamiętają kłamstwa, jakimi ich wtedy zwodzono. Dla nich wtedy zabrakło. Dziś jest dla wszystkich innych. No... prawie, dla wszystkich innych - komentuje ks. Lemański.
Brak słów na butę i arogancję rządu PiS wobec Osób z Niepełnosprawnościami. Czy tu już chodzi o czystość rasy? Mam nadzieję że 23 maja w Warszawie zapytamy się dlaczego rząd PiS skazuje osoby z niepełnosprawnościami na życie w biedzie i nędzy - ocenia słowa polityków PiS na konwencji w Rzeszowie Iwona Hartwich
     Popierasz Ks. Lemańskiego - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment