aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajdfigtyjhhh.jpg

Kamil Stoch zwyciężył w Turnieju Czterech Skoczni. W stronę skoczka narciarskiego popłynęło wiele gratulacji ze strony polityków.

Stoch wygrał w środę turniej w Bischofshofen i tym samym zwyciężył w 69. Turnieju Czterech Skoczni.

Gratulacje sportowcowi złożyli już prezydent Andrzej Duda oraz premier Mateusz Morawiecki.

- Co czuję? Chyba to, co wszyscy. Radość, dumę, podziw - ale czasem po prostu brakuje słów na mnogość emocji - napisał Morawiecki na Facebooku gratulując Stochowi.

- Dziękujemy z całego serca za te piękne chwile radości w trudnych czasach - skierował się PAD do skoczka.

Nie obyło się bez kontrowersyjnych gratulacji dla Stocha. Takie napisał na Twitterze członek rządu Michał Wójcik. Polityk postanowił zaatakować... niemiecki sanepid, deklarując, że jest on największym przegranym Turnieju Czterech Skoczni.

Na słowa Wójcika odpowiedzieli internauci;

"A teraz proszę ustawić się w kolejkę do niemieckiej firmy BioNTech i poprosić o szczepionkę, bo dziś w Polsce 500 zgonów". "Ty Wójcik chory jesteś i to bardzo poważnie".

"Nie czujesz żenady?", "Największym przegranym jest powaga urzędu ministra, który pan sprawuje", "Zastanawiam się, co muszą mieć w głowie, albo czego w głowie brakuje ludziom wybierających takich ludzi jak Pan i Pana koledzy do polskich władz. Powiedzieć, że ujma na inteligencji wyborcy to za mało".

          Popierasz WÓJCIKA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl