aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasdfrgthyihhh.jpg

Michał Kolanko zabrał głos ws. Krystyny Jandy. Dziennikarz "Rzeczpospolitej" chciałby zobaczyć artystkę w nowej roli...

Janda pojawiła się w poniedziałek w programie "Fakty po faktach" gdzie komentowała aferę związaną ze szczepieniami w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Aktorka wspólnie z 17-stoma innymi osobami ze świata kultury skorzystała z możliwości przyjęcia szczepionki na COVID 19. - Najpierw z nami rozmawiano na temat promocji szczepień i wielu aktorów się zgodziło. Mieliśmy być szczepieni po medykach - tłumaczyła Janda.

- Pytaliśmy, czy nikomu nie zabieramy szczepionki. Powiedziano nam, że absolutnie nie, że jest taka sytuacja, jest zawirowanie, jest okres świąteczny, że bardzo wielu ludzi wyjechało, że ta szczepionka przyjechała odmrożona i że trzeba wyszczepić do kolejnego dnia całą partię. Tak mnie to przedstawiono. Pojechaliśmy - dodawała.

Na obecność artystki na antenie TVN24 zareagował na Twitterze Michał Kolanko z "Rzeczpospolitej". Dziennikarz jak stwierdza nie oglądał rozmowy z Jandą, ale...

- (...) jak rozumiem padła deklaracja - po uzyskaniu odporności - wolontariatu do końca pandemii w jednym ze szpitali czy DPSow? - zaatakował Kolanko.

Dziennikarz doczekał się wielu odpowiedzi.

- Pan już taką deklarację złożył? Lepiej obejrzeć, a potem komentować, bo może się okazać, że wyjaśnienia mają się nijak do serwowanych przez władze i promowanych przez jej kelnerów propagandowych też - odpowiedział Tomasz Lis.

- Nie widziałem wprawdzie żadnego dokumentu, lecz to podobno pana dawkę szczepionki PiS wylało do kibla - zareagował adwokat Bartek Piotrowski.

"A jakiej działalności w wolontariacie oczekuje Pan od byłego min. Szumowskiego, od byłego wiceministra Cieszyńskiego, od byłego ministra energetyki Tchórzewskiego, od ministra Sasina? Mam pytać dalej? Całej Rzeczpospolitej nie wystarczy na dalsze pytania!", "Czy przy jedzeniu pączków w Dudabusie nie łapała Pana zadyszka? A przynajmniej wyrzuty sumienia?", "Władza minie, wstyd zostanie" - napisali internauci.

       Popierasz KOLANKĘ - kciuk w górę!

+ 29
- 1614

Polub Polityczek.pl