aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasdfgthygg.jpg

Tomasz Lis skomentował ostatnie decyzje rządzących polityków PiS. Naczelny "Newsweeka" nie szczędzi władzy słów krytyki.

Szczepienia na koronawirusa. Stosunek Polaków do szczepionki na Covid najlepiej pokazuje, że po kilku latach rządów wspieranych przez instytucjonalny Kościół chłopców z ferajny, nastał tu czas mroku i że potrzebne jest wielkie przebudzenie plus prawdziwe publiczne oświecenie. Może wprowadzić przepis, zgodnie z którym po jakimś terminie warunkiem wyjazdu zagranicznego jest dowód bycia zaszczepionym na Covid. Skoro racjonalne argumenty nie docierają, to może tak? Chętnie się, przy pierwszej możliwej okazji, zaszczepię, ale ten szczepionkowy PR- owski cyrk rządu zaczyna mnie naprawdę wkurzać.

Obostrzenia rządu. Niewprowadzenie godziny policyjnej jako prezent od władzy. Co dalej? Może ogłoszą, że zrezygnowali z konfiskowania majątków i rozstrzeliwania swych oponentów? Państwo, w którym w Sejmie decyduje „szef chce” i w którym premier odwołuje ustnie swe nielegalne rozporządzenie, o ile w ogóle zostało ono wydane, to nie Rzeczpospolita, ale pospolity burdel.

Prezes ORLENU "Człowiekiem Wolności" tygodnika "Sieci". Znam tych typków i od razu wiedziałem, że ich „Człowiekiem Wolności” będzie Obajtek. Podziękowania za dotychczasowe reklamy i prośba o więcej. Plus inwestycja w ewentualnego nowego premiera. Kto wie, skoro Polska PiS coraz bardziej przypomina Pcim.

Ambasador USA w Polsce. Pani ambasador Mosbacher przyszło reprezentować Amerykę w czasach słabej administracji i fatalnego prezydenta. Ale starała się, choćby w sprawie wolnych mediów wypowiadając się jasno. Jej następcy powinno być łatwiej. Oby był głosem amerykańskiego przywiązania do demokracji.

50769173988_19d6c2889d_c.jpg

          Popierasz LISA - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl