aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasdvtogogggg.png

Zbigniew Ziobro umieścił w sieci życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Politykowi tłumnie odpowiedzieli internauci.

- Życzę Państwu, aby atmosfera rodzinnego ciepła i serdeczności, jaką przynoszą Święta Bożego Narodzenia, uwolniła Państwa od wszystkich trosk i dała nową energię w Nowym Roku. Bo Boże Narodzenie zwiastuje nowy początek i nadzieję. Gdy Bóg się rodzi - zła moc truchleje - napisał minister sprawiedliwości na Twitterze.

Polityk nie musiał długo czekać na odpowiedzieć ze strony internautów...

"Życzę ci spokojnej odsiadki dożywocia", "Zbysieńku. Wszyscy przyzwoici cieszą się, że wraz ze swymi miękiszonami stajecie się świątecznym truchłem, ale zwracam uwagę, że za taką profanację świąt powinna ścigać cię prokuratura. Pokaż swą moc i pogoń swych podwładnych", "Jest pan synonimem owej "złej mocy" czyli mściwości, niewrażliwości, rządzy władzy i pieniędzy. Życzę panu, sobie i całej Polsce, aby pańskie słowa się spełniły" - to zaledwie kilka ze wpisów internautów, jakie Ziobro mógł przeczytać na swój temat. 

O Ziobrze jest głośniej od kilku dni po tym, jak prokuratura wystąpiła o uchylenie immunitetu posłance Joannie Schuring-Wielgus (protestowała w kościele po wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji).

- Wniosku ministra Ziobry nie widziałam. Dowiedziałam się o nim od dziennikarzy. Żyjemy w państwie, w którym Prokurator Generalny przekazuje informację PAP, ale nie osobie, której ta sprawa dotyczy. Czuję się bardzo dobrze, nie boję się pana Ziobry, bo to nie jest człowiek, który w jakikolwiek sposób może mi zagrozić - mówiła posłanka Lewicy na antenie Polsat News.

- On raczej zagraża własnej formacji - dodawała.

          SZANUJESZ ZIOBRĘ - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl