aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaskdor5ktogkoghkhhhh.jpg

Tomasz Terlikowski krytykuje noszenie maseczek ze znakiem błyskawicy. Publicysta stwierdza, jak zachowałaby się Matka Boska...

Tuż po tym jak Trybunał Konstytucyjny wydał wyrok ws. aborcji, dziennikarz tryskał radością w mediach społecznościowych.

- Cieszę się, że zakazano aborcji eugenicznej. Jako ojciec, jako mężczyzna, jako katolik. I możecie rzucać na mnie obelg ile chcecie. Nic tego nie zmieni. Nie mam w zwyczaju kierować się w tym, co myślę opiniami innych. Bogu niech będą dzięki za tę decyzję!!! - komentował Terlikowski.

W rozmowie z "Polska Times" publicysta oświadczył, że kobieta nie powinna mieć prawa do wyboru.

- Rozumiem lęk kobiet, rozumiem, że czas oczekiwania na narodziny dziecka, które niebawem umrze, może być trudne, a nawet bardzo trudne. Mam też świadomość, że matka może obawiać się nawet zobaczenia dziecka, które jest dotknięte tak ciężkimi wadami. Ale to nie sprawia, że powinna mieć ona wybór, czy to dziecko urodzić.

Teraz Tomasz Terlikowski zabiera głos za pośrednictwem Twittera w temacie, jak zachowałaby się matka boska w kontekście maseczek ze znakiem błyskawicy.

- Matka Boża nie założyłaby maseczki z błyskawicą - stwierdza komentator.

Terlikowskiemu odpowiedzieli internauci:

"Z całym szacunkiem, ale skąd może Pan wiedzieć, co zrobiłaby Matka Boska... niejednego mogłaby zaskoczyć...".

"A skąd Pan wie, co by zrobiła, a czego by nie zrobiła Matka Boska? Pamiętam Pan zagadnienie pychy u Szostaka? Proszę sobie przypomnieć o pysze, co Pan wtedy mówił na nagraniu".

"Pan porównuje sytuację historyczną, mit do dzisiejszej Polaki? Skąd Pan wie, czy założyłaby, czy nie? To tylko hipoteza bez żadnych wartości naukowych. Z mitu tworzy Pan fakty a z faktów mit".

     Popierasz TERLIKOWSKIEGO - kciuk w górę!


+ 7
- 676

Polub Polityczek.pl